Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Гей клуб у Рівному: коли відкриття

  Рівне

  Гей клуб у Рівному: коли відкриття?

  Рівне доволі неоднозначне місто, ще буквально два роки тому тут забороняли гей-паради, а зараз у досить вузьких колах поширюється інформація, що скоро планують відкрити гей клуб у Рівному.

  Кажуть, що причиною, щоб побудувати гей клуб у Рівному стала історія з листопаду 2019 року коли двом чоловікам не дали станцювати «медляк» в рівненському ресторані. Тоді ця історія набула розголосу і обговорювалася майже усіма. Важливо зазначити, що цю новину також відносили до ряду такої яка обдурює читачів, адже сторінка дівчини, яка була першоджерелом інформації в мережі має ознаки того що це бот. Але хайп тоді піднявся, а історія не отримала чітких підтверджень чи спростувань.

  Подейкували, що відкриття нового клубу у Рівному могло відбутися, на місці НК “Лагуна”, але інформація яка з’явилася про те, що приміщення нічного клубу продається була спростована.

  Наразі інформація про те де планують відкрити клуб є невідомою, і швидше за все з’явиться в останній момент, адже сприйняття гомосексуальних пар не лише в Рівному, а й в Україні є на досить низькому рівні і це може спричинити певний шквал негативних дій серед людей. Про те дата коли буде відкриття уже є – це відбудеться рівно через рік. Анонсують, що уже скоро з’явиться сайт на з зворотнім відліком таймеру до відкриття, там і будуть публікувати усі новини відносно проекту.

  Сьогодні перше квітня, тому ця стаття не є правдивою. І ця стаття це експеремент редакції, щоб проаналізувати чи читають тексти до кінця, чи роблять висновки лише за голосними заголовками.  Зважаючи на те, що в Україні низький рівень сприйняття ЛГТБ  і суспільство негативно реагує на гомосексуальні пари ми вирішили дати кілька посилань на дану тематику, які краще прочитати, а не робити висновки лише з заголовків:
  Звідки беруться геї та лезбійки – /https://life.pravda.com.ua/society/2019/06/22/237267/
  Що таке гомосексуальні партнерства і для чого це в Україні – https://www.dw.com/uk/ekspert-pro-homoseksualni-partnerstva-v-ukraini-tse-potribno-desiatkam-tysiach-par/a-56288859
  Права ЛГБТ: чому в Україні не засуджують за гомофобію – https://www.bbc.com/ukrainian/features-47119179

   

   

   

   

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх