Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Гурт “Скрябін” фанам: не спекулюйте на смерті Кузьми

Гурт Скрябін
Андрій Кузьменко

Культура

Гурт “Скрябін” фанам: не спекулюйте на смерті Кузьми

Учасники музичного гурту “Скрябін” звертаються до прихильників з проханням не поширювати неймовірних та недостовірних версій смерті Акндрія Кузьменка.

З цим проханням музиканти звернулись до прихильників через соціальні мережі.

“Ми, як і ви, не хочемо вірити у випадковість такої безглуздої смерті нашого Кузьми, але для усунення та попередження подальших спекуляцій на цій темі, мусимо прояснити декілька деталей” , – звертаються музиканти до фанів.

До уваги вони наводять дві позиції. Перша – так званий “лист до президентів”, про який зараз пишуть так багато ЗМІ, було опубліковано у соцмережах дуже давно, аж у липні минулого року. Хоча більшість засобів масової інформації подають це так, ніби лист був опублікований незадовго до вбивства співака. Друга – інтерв’ю із критичними оцінками влади, відзняте у місті Кривий Ріг, мало аналогічну політичну оцінку, як і більшість інших подібних інтерв’ю останнього часу. Музиканти стверджують, що Кузьма займався критикою влади постійно.

Крім того, гурт просить не звинувачувати нікого у смерті музиканта, і, крім того, не намагатися знайти підґрунтя для замаху на життя Кузьми та не займатися спекуляціями на його загибелі.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх