Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  грицюк анатолій

  Досьє

  Грицюк Анатолій Петрович

  Кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №23.

  Депутат Волинської обласної ради VI скликання.  

  Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінововї політики.

  Голова Волинської обласної організації ВО «Батьківщина».

  Інформація станом на 10 травня 2012 року

  Біографія із сайту Волинської обласної ради

  Народився 2 січня 1955 року в с. Домашів Ківерцівського району Волинської області в селянській сім´ї.

  Закінчивши Домашівську восьмирічну школу, на протязі 1970-1974 років навчався в Горохівському сільськогосподарському технікумі, який закінчив з відзнакою, здобувши спеціальність «Агроном». Розпочав свою трудову діяльність на посаді агронома із захисту рослин колгоспу ім. Чапаєва в с. Берестяни Ківерцівського району.

  У 1974-1976 рр. перебував на строковій військовій службі, після якої з липня 1976 року працював бригадиром рільничої бригади колгоспу ім. Калініна в с. Жорнище Ківерцівського району.

  У січні 1981 р. обраний заступником голови колгоспу «Правда» в с. Суськ Ківерцівського району, у вересні 1982 року був обраний головою цього колгоспу.

  З вересня 1978 р. по липень 1983 р. поєднував роботу з навчанням у Львівському сільськогосподарському інституті, де здобув кваліфікацію вченого агронома.

  З лютого 1997 р. по березень 1998 р. працював на посаді заступника начальника Волинської обласної державної інспекції з якості та заготівель сільськогосподарської продукції.

  В квітні 1998 р. обраний головою Ківерцівської районної ради і працював на цій посаді 7 років.

  У березні 2005 р. розпорядженням Президента України призначений головою Ківерцівської районної державної адміністрації.

  У 2006 р. Анатолій Петрович Грицюк очолював виборчий список «Блоку Юлії Тимошенко» на виборах до обласної ради, за який проголосувало 42,1 відсотка виборців Волині.

  В травні 2006 року був обраний головою Волинської обласної ради.

  Одружений.

  Дружина – Грицюк Лариса Яківна, працює помічником-консультантом народного депутата України.

  Виховали трьох доньок – Іванну, Оксану та Діану, мають четверо онуків.

  Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

  Біографія із Вікіпедії Грицюк Анатолій Петрович

  Біографія УБОП Грицюк Анатолій Петрович

  Позиція депутата:

  Запити і звернення

  1.Щодо виділення коштів на придбання «Шкільного автобуса» (рішення від 03.03.2011 № 3/50 «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо виділення коштів на придбання «Шкільного автобуса»).

  2. Щодо стану доріг сіл Локачинського району (рішення від 13.05.2011 (№ 4/58) Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо стану доріг сіл Локачинського району).

  3. Щодо виділення коштів на ремонт школи (рішення від 13.05.2011

  (№ 4/59) Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо виділення коштів на ремонт школи).

  4.Щодо надання матеріальної допомоги Якимчуку В.П. (рішення від 27.09.2011 №6/32 «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо надання матеріальної допомоги Якимчуку В.П.») .

  5. Щодо надання матеріальної допомоги Лінчук В.Ф. (рішення від 27.09.2011 №6/33 «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо надання матеріальної допомоги Лінчук В.Ф.»).

  6. Щодо надання матеріальної допомоги Влашинець Л.М. (рішення обласної ради від 04.11.2011 №7/47 «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо надання матеріальної допомоги Влашинець Л.М.») .

  7. Щодо надання матеріальної допомоги Кичук М.Ф. (рішення обласної радивід 04.11.2011 №7/48 Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо надання матеріальної допомоги Кичук М.Ф.).

  8. Щодо виділення коштів Михальчук Т.Д. (рішення обласної ради від 27.12.2011 №8/54  «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо виділення коштів Михальчук Т.Д.»).

  9. Щодо надання матеріальної допомоги Тимощук О.А. (рішення від 06.03.2012 №10/19 «Про запит депутата обласної ради Грицюка А.П. щодо надання матеріальної допомоги Тимощук О.А. «)

  Інформація станом на 2 жовтня 2012 року

  Доходи:

  У  декларації, поданій до ЦВК, Анатолій Грицюк вказав загальну суму сукупного доходу  у розмірі 107 852 гривні, а сукупний дохід членів його сім’ї становить 108 456 гривень. Заробітна плата, інші випалти та нагороди кандидата становлять 22 362 гривні. Крім того, декларант отримав і 37 343 гривень страхових виплат, відшкодувань викупних сум та пенсійних виплат, що сплачені за договором страхування та недержавного пенсійного забезпечення. На рахунках у банках та інших фінансових установах у декларанта знходиться 37 000 гривень.

  Декларацію про доходи кандидата можна скачати тут

  Нерухомість:

  Кандидат володіє земельними ділянками площею 3700 кв. м. та 25 400 кв.метрів. також у його власності перебуває житловий будинок площею 245,6 кв. метрів. У власності членів родини перебуває земельна ділянка площею 31 566 кв. метрів.

  Транспорт:

  Анатолій Грицюк  задекларував легковий автомобіль CHRYSLER 2008 року випуску. У власності інших членів сімї перебуває автомобіль CHEVROLET AVEO 2007 року випуску.

  Автомобіль CHRYSLER. Ілюстративне фото із сайту auto.inkiev.net 

  Родина:

  У декларації кандидат зазначив чотирьох членів сім’ї:

  Дружина – Грицюк Л.Я.

  Донька – Хитрик (Грицюк) Д.А.

  Чоловік доньки – Хитрик Р.І.

  Онук – Хитрик І.Р.

  Про доньок Анатолія Грицюка йдеться у статті “Яблуко від яблуні: де працюють діти волинських владців”

  Бізнес:

  У декларації кандидат вказав, що тимчасово не працює.

  Обіцянки:

  Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

  Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

  Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

  У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

  Ми проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат І вартості майна чиновників задекларованим доходам.

  Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

  Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

  Я зроблю есе можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

  (Джерело – передвиборча програма кандидата у народні депутати від ВО “Батьківщина” по одномандатному виборчому округу №23 Анатолія Грицюка. )

  Повний текст програми можна скачати тут

  ЗМІ про кандидата:

  Екс-голова Волиньради став на квартирну чергу у Луцьку

  Грицюк вже не хоче «халявної» квартири

  Анатолій Грицюк: Перші особи області дали команду, аби розхитати ідилію в партії

  Чи піде громада «на барикади» за чиїсь гектари?

  Науковець Грицюк, який «непогано веде сільське господарство на рівні своєї сім’ї»

  Грицюкізми

  Блоги:

  Уряд залазить у кишені простих українців через «соціальні» ініціативи Президента

  Влада готує фальсифікацію парламентських виборів

  Голова Волинської ОДА створює соціальну напругу у краї

  Корупція сидить у кабінеті посадовця ОДА

  Фото:

  Фото із сайту Волиньпост

  Фото із сайту Волинська правда

  Відео:

  Програма Ваш депутат

  Джерело ЧВ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх