Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Грант від «оператора» на 100 тисяч гривень

Грант від «оператора» на 100 тисяч гривень
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Грант від «оператора» на 100 тисяч гривень

22 травня 2018 року «Нова Енергія» отримало грант від компанії «Київстар». Грант, обсягом 100 тисяч гривень, призначений для реалізації проекту «Школа передових технологій».

22 проекти з усієї України отримали підтримку від компанії «Київстар». Загальна сума, яку компанія виділила на підтримку складає близько півтора мільйона гривень. Серед даних 22 проектів є три проекти із Західної України, а саме летичівський, франківський та львівський проекти.

У даному конкурсі брало участь більше ніж 100 педагогів із різних куточків країни. Основними категоріями відбору були ідеї, які не фінансуються державою і не включаються до шкільної програми.

Автором Івано-франківського проекту є керівник «Нової Енергії» Максим Карпаш. Карпаш заявив, що першим етапом реалізації школи, є безкоштовна екскурсія для школярів по містечку. Також це буде сприяти простішому та ефективнішому навчанню школярів. Завдяки практичним дослідженням, вони зможуть на практиці побачити та зрозуміти фізичні та хімічні закони, познайомитися з технічними установками та ін.

Проект планується реалізувати протягом 8 місяців.

Відкрити матеріал
Реклама
Loading...


Коментарі
Вверх