Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Говерла і Чорноморець зіграли без забитих голів

Спорт

Говерла і Чорноморець зіграли без забитих голів

На ужгородському Авангарді команди не зуміли визначити сильнішого.

Поєдинок в Ужгороді був важливий з точки зору турнірної боротьби для обох команд. Говерла все ще не добула жодної перемоги в поточному чемпіонаті, і де це найкраще вчинити, як не на рідному Авангарді. Що стосується Чорноморця, то одеситам необхідно було повернути впевненість у своїх силах після поразок від Шахтаря і Динамо.

Поєдинок розпочався з атак Говерли. Ужгородці впевнено контролювали м’яч, але помацати їх перевага (якщо завгодно, побачити на табло) ніяк не виходило. З часом Чорноморець відсунув гру від володінь Безотосного, але перевести її до протилежної штрафної одесити забули. Так команди і продовжили безуспішно катати м’яч у центрі поля. Піснеспіви вболівальників Чорноморця (саме одеські фани вболівали голосніше) на трибунах викликали набагато більший інтерес, ніж те, що відбувається на полі. Звичне для кожного стадіону України збори народної творчості у вигляді пісень і кричалок не дозволяла заснути естетам, які зважилися насолодитися іскрометною боротьбою Говерли і Чорноморця.

Саме боротьбою, адже футболом назвати те, що відбувається на газоні Авангарду було складно. М’яч дуже рідко дістався до володінь Безотосного і Коваля, а єдиним моментом, гідним згадки за весь перший тайм став епізод на 45-й хвилині, коли Бобко пробивав головою після подачі зі штрафного, але Коваль спочатку парирував постріл в упор, а потім лежачи на газоні не дозволив Івану добити м’яч в сітку.

Другий тайм досить несподівано розпочався з двосічних атак. За п’ять хвилин команди створили більше ніж за першу сорокап’ятихвилинці, проте рахунок на табло не змінився. В стрімких випадах Чорноморця до ударів справа не доходила, а постріли Мякушко і Шацьких в створ воріт Безотосного не потрапляли. На кінець години гри Зубейко справа увірвався в штрафну і пробив у ближній кут, Коваль м’яч відбив, проте той повернувся до Зубейко. Захисник синьо-чорних ще раз пробивати з лицьового не став, а відкинув набігаючому Аржанову, ефектний удар якого заблокували захисники.

Після цього інтенсивність гри впала настільки ж стрімко і несподівано, як і зросла. Команди знову вплуталися в клінч в центрі поля і поступово змирилися з результатом, який двома нулями поглядав на них з табло.

Олександр Кузьменко, Football.ua

Говерла – Чорноморець 0: 0

Говерла: Коваль – 6,0, Полянський – 6,0, Акакпо – 6,0 (Степанюк, 73), Тудос – 6,0, Мякушко – 6,5, Герасимюк – 5,5, Фещук – 5,5, Качараба – 6,0, Шацьких – 6,0 (Каверін, 82), Ягодінскіс – 6,0, Люлька – 6,0.

Чорноморець: Безотосний – 6,0, Сиваков – 6,0, Зубейко – 6,5, Тейку – 6,0, Кутас – 6,0, К. Ковальчук – 6,0, Гай – 5,5, Бобко – 6, 0 (Назаренко, 86), Аржанов – 6,5, Балашов – 5,5 (Опанасенко, 46 – 5,5), Фомін – 5,5 (Шиндер, 79)

Попередження: Люлька, Качараба, Ягодінскіс – Бобко

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top