Правда, при цьому нам належить зіткнутися і з бюрократизмом, і з індивідами, які пред’являють підвищені вимоги до дотримання всіх існуючих правил, тому не виключена додаткова нервування і марна трата часу на офіціоз. Доведеться проявити терпіння.Очікують нас в цьому місяці і нові творчі проекти, причому багато наші давні задуми отримають несподіване втілення і розвиток, що в свою чергу приведе до успіху. Однак не все буде легко – догматичні і занадто «правильні» люди можуть стати своєрідним перешкодою на шляху досягнення мети.

Принесе нам вересень і проблеми з якимись видами відпочинку. Але при цьому у багатьох з’явиться бажання відмовитися від шкідливих звичок, переглянути свій спосіб життя, зайнятися своїм здоров’ям. Особливу увагу до свого організму дасть відмінні результати і допоможе поліпшити загальне самопочуття.

До того ж багатьох чекають поїздки не заради розваг, а «за здоров’ям», тобто будуть затребувані путівки в санаторії, «на води», на SPA-курорти. Може зрости інтерес до традиційної та нетрадиційної східній медицині, тому почастішають візити в такі країни, як Китай і Південна Корея.

Крім того, з’явиться можливість офіційно (формально) виправити якісь минулі помилки. Це сприятливо позначиться на діловій репутації і допоможе заручитися підтримкою людей, які раніше з якихось причин вам не довіряли і не хотіли з вами співпрацювати.

Чекають нас у вересні і два затемнення: 13.09 – часткове сонячне, 28.09 – повне місячне. У ці дні рекомендується бути обережніше при керуванні автомобілем, не варто приймати важливі рішення і робити поспішні висновки, вживати алкоголь.Уникайте непотрібних контактів і не давайте обіцянок.

На початку місяця пильної уваги потребують робота, особливо та її частина, яка пов’язана з різного роду звітами і плануванням. У середині вересня доведеться повернутися до незакінчених справах і терміново з цим розібратися. В кінці місяця ми можемо зіткнутися з якимись новими офіційними заборонами.

Сприятливі дні: з 1 по 4, з 6 по 12, з 14 по 20, з 22 по 27, 29, 30. Несприятливі дні:5, 13, 21, 28.

Хочеться нагадати, що «чистими» знаками вважаються люди, народжені з 1 по 18 числа, а на інших впливає попередній або наступний знак – як і в характеристиці особистості, так і в астрологічні пророкування. І це треба враховувати.

Овен (21:03 по 20:04)

Гороскоп на вересень: Овен

Овнів у вересні чекають якісь випробування, але вони допоможуть наблизитися до важливої ​​кар’єрної мети. Швидше за все, подолавши перешкоди, ви досягнете того, про що давно мріяли. До того ж вам належить налагоджувати нові зв’язки, завдяки чому перед вами відкриються відмінні перспективи. Головне, грамотно скористатися ними.

Крім того, можуть виникнути проблеми в спілкуванні з тими, хто визнає тільки чітке дотримання правил. Через це вам, можливо, буде потрібно додатковий відпочинок, причому не активний, а пасивний, спрямований на відновлення душевної рівноваги і внутрішнього спокою.

На початку місяця вас на службі чекає якесь значуще досягнення, яке зміцнить ваші позиції. У середині вересня вам належить одночасно вирішувати кілька важливих завдань. В кінці місяця нові знайомства принесуть додаткові блага, а старі – додадуть клопоту і, ймовірно, змусять щось міняти в стилі роботи.

Найбільш сприятливі дні: 1, 22, 27, 29. Дні, в які треба бути обережніше: 5, 12, 19, 25, 26.

Телець (21.04 – 20.05)

Гороскоп на вересень: Телець

Тельців у вересні чекають якісь складнощі і перешкоди. Не виключено, що виникнуть проблеми в реалізації якихось задумів і у виконанні повсякденних службових обов’язків. У вас навряд чи вийде змінити ситуацію, тому просто розслабтеся і почекайте – у третій декаді все налагодиться.

Крім того, вам, швидше за все, доведеться комусь у чомусь допомагати. І хоча ви, ймовірно, не отримаєте від цього фінансової вигоди і морального задоволення, ви обзаведетеся досвідом, який потім послужить вам добру службу. До того ж вас в цьому місяці чекає продуктивна приватна діяльність, не пов’язана з вашою роботою.

На початку вересня не виключені складні переговори. Їх результат буде залежати від вашої гнучкості. У середині місяця очікуються якісь важливі побутові справи.Наприкінці вересня вас чекає прибуток і якісь заохочення, завдяки яким вами, можливо, зацікавляться потенційні замовники або впливові персони.

Найбільш сприятливі дні: 2, 3, 4, 18, ​​30. Дні, в які треба бути обережніше: 1, 8, 15, 22, 29.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Гороскоп на вересень: Близнюки

Близнюкам у вересні доведеться щось міняти в методах роботи і підлаштовуватися під якісь нові правила. Втім, це виявиться вельми своєчасним і допоможе вам швидко досягти якоїсь мети або реалізувати давній творчий задум. До того ж не виключена успішна конференція або презентація.

Крім того, вас чекає проект, завдяки якому ви розширите свій діловий коло спілкування і продемонструєте ті свої якості, які вельми цінуються у людей, з якими ви працюєте в одній сфері. Правда, при цьому у вас можуть з’явитися заздрісники, тому постарайтеся не надто хвалитися своїми досягненнями.

На початку місяця очікуються позитивні зміни на роботі, однак до них доведеться звикати. У середині вересня важливу роль зіграє якусь розмову. Можливо, вчасно висловлене ділову пропозицію посприяє збагаченню. В кінці місяця друзі можуть залучити вас в якесь цікаве проведення часу.

Найбільш сприятливі дні: 4, 6. Дні, в які треба бути обережніше: 10, 17, 24.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на вересень: Рак

Ракам у вересні, можливо, доведеться зіткнутися з проблемами через те, що вони неправильно зрозуміють вимоги керівництва або замовників. Так що перш ніж приступати до реалізації нового проекту, чітко обговоріть всі деталі і переконайтеся в тому, що ви і той, хто ставить перед вами завдання, маєте на увазі одне і те ж.

Крім того, не виключені тривалі і складні переговори, що стосуються якогось іншого назріваючого проекту. Втім, в результаті все складеться благополучно, і ви не тільки «виторгуєте» собі вигідні умови, а й отримаєте те, на що навіть і не розраховували, наприклад, повну свободу дій.

На початку місяця ймовірні труднощі фінансового характеру – можливо, щось потребують непередбачених вкладень. У середині вересня зверніть увагу на здоров’я, і якщо є якісь хронічні захворювання, то займіться профілактикою. В кінці місяця вас чекає успіх у важливому для вас справі і крупна прибуток.

Найбільш сприятливі дні: 7, 10, 14, 24. Дні, в які треба бути обережніше: 1, 5, 19, 29.

Лев (23.07 – 22.08)

Гороскоп на вересень: Лев

У Львів у вересні можуть з’явитися нові ділові партнери. Не виключено, що ви зацікавите людей, які починають якийсь масштабний проект, і яким потрібні професіонали вашого рівня. Швидше за все, ця співпраця виявиться тривалим, вигідним і дуже захоплюючим.

Крім того, вам належить отримати значимий досвід і досягти мети, яку ви поставили перед собою в серпні або навіть позаторік. Велика ймовірність, що це так чи інакше буде пов’язано з поліпшенням якості життя і з виходом на новий рівень особистісного, духовного чи фізичного розвитку.

На початку місяця уваги можуть зажадати якісь документи. У середині вересня вам, можливо, доведеться повернутися до переговорів, які з якихось причин були призупинені. Наприкінці місяця ймовірні невеликі фінансові труднощі або ви просто витратите велику суму на якісь персональні потреби.

Найбільш сприятливі дні: 9, 10, 11. Дні, в які треба бути обережніше: 5, 12, 19, 26.

Діва (23.08 – 23.09)

Гороскоп на вересень: Діва

Дівам у вересні доведеться доводити колегам, начальству або діловим партнерам свою професійну спроможність. Не виключено, що ви при реалізації якогось проекту станете наполягати на дотриманні якихось правил, що в свою чергу не сподобається оточуючим, і ви будете змушені йти проти всіх.

Крім того, очікуються складності у досягненні мети, так чи інакше пов’язаної із взаємодією з якимись впливовими персонами. Втім, якщо ви будете тактовні і доброзичливі, то не тільки досягнете того, чого хочете, а й отримаєте якийсь приємний бонус у вигляді прибутку або вигідної пропозиції.

На початку місяця вас чекає протистояння, яке призведе до несподіваних наслідків. У середині вересня багато що залежатиме від вашого вміння домовлятися і робити своєчасні і правильні компліменти. В кінці місяця вам належить отримати великий дохід і якесь важливе оповіщення.

Найбільш сприятливі дні: 2, 9, 12, 30. Дні, в які треба бути обережніше: 11, 17.

Терези(24.09 – 23.10)

Гороскоп на вересень: Терези

Терезам у вересні вдасться позбутися тих чинників, які з якихось причин заважали їм плідно працювати або нормально взаємодіяти з діловими партнерами. Велика ймовірність, що звільнення стане можливим завдяки зміні якихось установок або введенню нових правил.

Крім того, вас чекають якісь побутові справи, заради яких вам доведеться тимчасово забути про відпочинок. Не виключено, що ви займетеся ними для того, щоб забезпечити себе і своїх родичів якимись запасами, або це буде пов’язано зблагоустроєм якогось особливого простору для когось із близьких.

У першій декаді очікується початок перспективного проекту, який принесе хороший прибуток, що в свою чергу дозволить вам придбати якусь велику річ. У середині вересня вам належить поєднувати виконання посадових обов’язків з громадською діяльністю. В кінці місяця щось змінить телефонний дзвінок.

Найбільш сприятливі дні: 12, 14, 16, 18. Дні, в які треба бути обережніше: 1, 13, 20, 22, 29.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на вересень: Скорпіон

Скорпіонів у вересні чекає протистояння з діловими партнерами. Не виключено, що через сформованої ситуації вам доведеться робити якийсь кардинальний вибір.До того ж може застопоритися проект, реалізація якого вимагає креативного підходу і певної сміливості самовираження.

Крім того, вам належить щось виправляти, причому як в діловій сфері, так і в тому, що стосується вашого здоров’я. Велика ймовірність, що ви будете змушені шукати нові способи ведення справ і підтримки свого організму в нормальному стані.Постарайтеся оперативно реагувати на будь-які зміни в самопочутті і в робочих процесах.

На початку місяця вам для досягнення якоїсь мети доведеться використовувати радикальні методи. У середині вересня у вас можуть з’явитися нові і не цілком раціональні бажання. В кінці місяця покращиться ситуація в діловій сфері, не виключені цікаві пропозиції і додатковий прибуток.

Найбільш сприятливі дні: 8, 17. Дні, в які треба бути обережніше: 7, 14, 18, ​​21, 25, 28.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на вересень: Стрілець

Стрільців у вересні чекає продуктивна діяльність, яка в результаті принесе не тільки матеріальні блага, але і вихід на новий професійний рівень. Не виключено, що ви переглянете свій підхід до складання щомісячного робочого плану, і це збільшить вашу продуктивність праці.

Крім того, очікуються нові ділові знайомства, які теж посприяють зміцненню вашого становища. Є ймовірність співпраці з людиною, яка найкращим чином доповнить своїми якостями ваші власні, і ваше з ним взаємодію дозволить отримати ті результати, які раніше вам були недоступні.

На початку місяця вас на роботі чекає якесь важливе захід, який допоможе вам визначитися з якимось вибором. У середині вересня не виключено отримання листа, що має відношення до вашого майна. В кінці місяця фінансових вкладень можуть зажадати справи когось із родичів.

Найбільш сприятливі дні: 3, 19, 20, 24. Дні, в які треба бути обережніше: 2, 23.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на вересень: Козеріг

У Козерогів у вересні вистачить завзятості і впертості для того, щоб досягти мети, яка раніше з якихось причин ніяк не давалася в руки. Не виключено, що ви твердо вирішите, що «або зараз, або ніколи», і все-таки скорите складну вершину. Це в свою чергу не тільки підлестить самолюбству, але і принесе прибуток.

Крім того, вам, можливо, доведеться брати участь у якомусь конкурсі або тендері.Швидше за все, вашими суперниками стануть люди, чий підхід до справи в корені відрізняється від вашого, так що доведеться проявити винахідливість або звернутися за допомогою до людини, яка краще за вас розбирається в даному питанні.

На початку місяця конкурентна боротьба стане стимулом для особистісних чи професійних змін. У середині вересня вам можуть зробити цікаву пропозицію. В кінці місяця є ймовірність підвищення доходів, а також придбання чогось такого, про що ви давно мріяли.

Найбільш сприятливі дні: 8, 22, 23. Дні, в які треба бути обережніше: 10, 17, 21, 28.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на вересень: Водолій

Водолії у вересні можуть зіткнутися зі складнощами в реалізації деяких проектів. Не виключено, що ті методи вирішення професійних завдань, які вам спробують нав’язати замовники або працедавці, не викличуть у вас ентузіазму або здадуться вам неприйнятними з етичних міркувань.

Крім того, велика ймовірність непередбачених витрат. Можливо, через поломку якийсь техніки або обладнання вам доведеться купувати річ, покупки якої ви сподівалися уникнути ще мінімум два-три роки. До того ж додаткових витрат може зажадати виконання даного комусь обіцянки.

На початку місяця з’явиться можливість здійснити давню задумку або старебажання. У середині вересня вам належить позбутися від чогось такого, що себе пережило. В кінці місяця зірки обіцяють вам неждану радість, яка з одного боку буде пов’язана з минулим, а з іншого – націлена в майбутнє.

Найбільш сприятливі дні: 2, 9, 12, 16, 24, 25, 26. Дні, в які треба бути обережніше:6, 13.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на вересень: Риби

Рибам у вересні потрібно продовжити і благополучно завершити справу, яку вони почали в серпні. Велика ймовірність, що вам у цьому посприяє людина, яка зазвичай не втручається в подібні проекти, але якого ви, тим не менш, вважаєте незаперечним авторитетом. Він направить вас в потрібну сторону або особисто буде вам допомагати.

Крім того, вам, швидше за все, належить активно користуватися тими знаннями, які ви отримали в минулому, але які до цього чомусь не застосовували на практиці. Не виключено, що цього зажадають якісь господарські справи або спілкування злюдьми, які в чомусь чекають від вас допомоги.

На початку місяця в діловій сфері вас чекає якесь неординарне, але приємна подія.У середині вересня вам належить побути альтруїстом і зробити щось не заради вигоди, а просто через бажання подарувати комусь радість. Наприкінці місяця ймовірні складності у виконанні посадових обов’язків через неможливість обійти якісь правила.

Найбільш сприятливі дні: 3, 7, 11, 14, 26, 27. Дні, в які треба бути обережніше: 2, 16, 23, 30.

Джерело: Passion.ru