Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Прикарпаття

  Івано-Франківськ

  Головним міліціонером Прикарпаття став браток члена Партії регіонів

  Міністерство внутрішніх справ призначило на посаду начальника Управління Міністерства внутрішніх справ Прикарпаття полковника Василя Фелика. Як повідомили в обласному управлінні міліції, у понеділок, 18 листопада, в Івано-Франківську заступник міністра внутрішніх справ Сергій Лекарь офіційно представив нового начальника УМВС області.

  Фелик до цього призначення працював першим заступником начальника-начальником слідчого управління УМВС Прикарпаття.

  На представленні був його попередник Олег Сало, який раніше був призначений на посаду голови Львівської облдержадміністрації та вже розпочав налагоджувати контакти із Львівськими правоохоронцями. Олег Сало зазначив, що йому дуже приємно сьогодні перебувати серед колишніх колег.

  «Я прийшов на цю посаду в складний період  – якраз коли в силу входив новий КПК. Нам потрібно було вчитись працювати по-новому та шукати нові підходи. Думаю, що ми пішли правильним шляхом, адже маємо хороші результати. Звичайно, хотів зробити набагато більше. Та Президент висловив мені велику довіру, назначивши на вищу роботу. Я впевнений, що мій послідовник продовжить всі хороші починання. Адже він знає про всі заплановані зміни», – зауважив Олег Михайлович ледь стримуючи емоції.

  У церемонії представлення також взяв участь голова Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Чуднов.

  Фелик Василь Іванович

  У вітальному слові Фелік запевнив, що продовжить роботу свого попередника і зробить все можливе, щоб зміцнити довіру жителів регіону до правоохоронних органів, передає УНІАН.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх