Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  На Рівненщині встановили блок-пости
  Головне зображення ілюстративне

  Новини

  Голова облради фейкнув Рівненських журналістів блокпостами

  На в’їздах в Рівненщину та в місті Рівне встановили блок-пости. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Рівненської облради Михайло Кириллов:

  “За моїм дорученням вчора з 20:00 поставили блок-пости на в’їздах в область та в місто Рівне. Сподіваюсь наша міліція впорається з цими завданнями самостійно. У разі потреби будемо долучати до них громадських активістів. Прошу мешканців області та Рівного віднестися до цього з розумінням, це лише превентивні заходи”.

  Про це написала кореспондентка Kолони.net Веляник Наталія на нашому сайті:

  На Рівненщині встановили блок-пости

  ФОТО ФЕЙК

  На Рівненських сайтах новин, про це з’явилась інформація із фото яке було у повідомленні Михайла Кириллова та іншим, додатковим фото.

  Кореспондентам Kolona.net стало відомо про те, що фото, яке більшість сайтів додали як ключове, є фейковим та не стосується блок- постів у Рівному.

  ЧИ Є БЛОК-ПОСТИ НА РІВНЕНЩИНІ?

  Після новини про блок-пости багато рівнян взялись критикувати голову обласної ради Рівненщини. Люди коментували те, що ніяких блокад на в’їзді на Рівненщину не існує. Жителі Рівного лише бачили пости державної автотранспортної інспекції.

  Ось коментарі, які Ми знайшли на Рівненському сайті чесних новин ВСЕ.

  Під новиною про превентивні заходи коментують:

  “Жодного блок-поста немає. Тільки патруль ДАІ на виїзді з міста. Треба думати голові облради перед тим, як писати. Він уже вказівки роздає. Посміховисько!!!”

  У соціальні мережі Фейсбук є інформація, яка спростовує наявність дорожніх барикад на виїздах із Рівного.

  Зокрема, Ігор Пастушенко говорить про те, що хотів відзняти та поспілкуватися із оборонцями, які знаходяться на блок-постах. За словами Ігоря він на виїздах із Рівного не побачив ні єдиного блок-поста про які писав Михайло Кириллов.

  Інша дівчина підтвердила інформацію про те, що на виїзді стоять тільки наряди ДАІ Рівненської області. Дівчина пише, що при виїзді на луцькому “блок-пості”, бачила інспекторів ДАІ, які перевіряли автобус із пасажирами, що рухався у Рівне.

  Новина, яка привернула увагу Рівного, стала фейковою, або не зовсім правильно повідомлена журналістам у соціальній мережі головою обласної ради Михайлом Кирилловим.

  Kolona.net  публікує та чекає коментаря Михайла Кириллова із приводу блок-постів на Рівненщині. Зараз, вночі, на жаль не можемо врахувати думку голови обласної ради.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх