Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Життя

Гіркий аромат розчарування, та про те як з ним боротися

Розчарування – чи доводилося вам переживати його? Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка досягла 18 років, який би не переживрозчарування в улюбленому або улюбленої , може бути, розчарування в подрузі , другу або дружбу в цілому.Іноді в підлітковому віці нас наздоганяєрозчарування в житті , яке, здавалося б, повинно бути притаманне людям більш зрілим. Розчарування в любові – ще один різновид, з якої нам доводиться стикатися на життєвому шляху.Виходить, що ми йдемо по дорозі розчарувань з того моменту, як починаємо більш-менш розбиратися в людях. Чому це відбувається? Відповідь проста – накопичується досвід і те саме вміння робити висновки, виходячи з вчинків оточуючих нас людей. Так як же пережити розчарування і чи можливо його не допустити, уникнути?

Як говорив барон Мюнхаузен: «Безвихідних ситуацій не буває!» І головна порада тим, хто не хоче розчаровуватися – НЕ зачаровувати! Що це означає? Все просто: щоб не переживати розчарування в людині, просто не наділяє його масою позитивних якостей, які йому не властиві насправді. Зробити це досить важко, особливо, якщо любиш і дивишся на весь світ крізь рожеві лінзи окулярів.

Чи не спотворюйте сенс сказаного і не виправдовуйте хлопця. Вони зазвичай говорять те, що думають, і роблять для коханої дівчини все, що обіцяли і навіть більше. Але це за умови, що дійсно люблять і дорожать! Чи не зробив хлопець то, що обіцяв вам – це сигнал до можливого розчарування. А оскільки нам, дівчатам, не хочеться відчувати біль від розчарування, то ми починаємо виправдовувати, чому хлопець не зробив те, що повинен був зробити. Так ми обманюємо самі себе, відсуваючи момент розчарування на деякий час. Звичайно, поодинокі випадки не є показником того, що незабаром ви розчаруєтеся в своєму улюбленому молодій людині, однак, якщо кількість не виконаних обіцянок наближається до десятки, варто зрозуміти, що це – тенденція, і краще вже не буде. Ви стоїте на правильному шляху до розчарування.

розчарування

На жаль, ми так влаштовані: завжди сподіваємося на краще. Життя в надії і з надією в душі властива жінкам і чоловікам будь-якого віку. Ми не любимо, не хочемо, боїмося розчаровуватися , так як знаємо, як це неприємно, боляче, бридко. Якщо порівнювати розчарування з вином, то післясмак від нього наповнене ароматом гіркоти.Спробувавши раз, вживати більше не захочеться. Однак життя влаштоване так, що розчаровуватися ми будемо постійно, поки живемо. Варто прийняти це як даність, уникнути яку не вдасться нікому. Поки ми живи, мислимо, набираємося досвіду, ми приречені на розчарування в людях, вчинках, життя, почуття і багато іншого. Єдине, що допоможе полегшити нам життя – вміння переживати розчарування швидко.

розчарування

Як же пережити розчарування і випробувати мінімум болю і страждань? По-перше, день-другий стоїть посумувати, дати волю почуттям, виплеснути все емоції. Поплачте, поговоріть з близькими вам людьми – це необхідно. Але затягувати процес переживань не варто.

На другий чи третій день візьміть себе в руки і перемкніть свою увагу на щось інше: роботу, хобі, друзів, родичів, фільми, книги … Вибирайте з великого списку того, що ви найбільше любите, адже негативні емоції потрібно погасити позитивними .

Згадайте, що ви планували зробити давним-давно, можливо з людиною, в якій розчарувалися, і зробіть це негайно. Якщо ж для реалізації потрібен час, то починайте робити перший крок до того, щоб в недалекому майбутньому втілити все в життя.Наприклад, хотіли отримати права – запишіться в автошколу, планували поїхати в тур по Європі – почніть з оформлення закордонного паспорта. Свого часу мені даний підхід дуже допоміг, як і підтримка подруг, які заохочували мої починання і не давали впасти у зневіру від розчарування.

Обов’язково знайдіть час проаналізувати ситуацію: що послужило причиною розчарування , як ви поступите в наступний раз, якщо зіткнетеся з ідентичною проблемою. Постарайтеся змінити свій підхід до подібної ситуації. Наша сила – в наших мізках! Ми, як самонастроювальні комп’ютери, здатні себе перепрограмувати. Нехай таке порівняння здасться комусь грубим, але зате воно найбільш точно виражає те, на що здатний кожен з нас. Багато хто навіть не припускає, які резерви приховані в них самих і на що вони здатні.

Між іншим, саме розчарування є каталізатором – тим чарівним стусаном, який змушує нас рухатися вперед , робити великі справи і вчинки. Переможете боязнь розчарувань , навчитеся легко відпускати людей, і ви відчуєте, наскільки ви стали вільні і сильні душевно, а головне – який яскравий світ вас оточує. Головне – не рівняти всіх під одну гребінку. Що трапилося одного разу, може більше ніколи не статися, тому не варто думати, що розчарування будуть переслідувати вас постійно. Знаючи «ворога» в обличчя, від нього можна захиститися!

розчарування

Бажаю вам солодкого життя і нищівних перемог над будь-якими життєвими труднощами!

 

Джерело: Ladymag.net

Відкрити матеріал


Коментарі
21.09.2021
27.05.2021
23.05.2021
30.04.2021
29.04.2021
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
Вверх