Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Франківчанин хотів пограбувати громадську організацію, щоб повернутися за ґрати?

крадіжка, злодій, злочинець, грабіжник
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Франківчанин хотів пограбувати громадську організацію, щоб повернутися за ґрати?

Чоловік хотів пограбувати громадську організацію, яка займається допомогою дітям-аутистам. Не пробув на волі і трьох днів.

Грабіжник хотів пограбувати громадську організацію Світанок-ІФ, викравши сумку із приміщення, де знаходиться офіс організації. На місці події знаходився член організації, який і затримав грабіжника до приїзду поліції. Він викликав правоохоронців, а сам не дозволяв чоловіку піти з місця злочину.

Грабіжник хотів пограбувати громадську організацію Світанок-ІФ

Варто зауважити, що організація Світанок-ІФ займається допомогою дітям, що хворіють на різні захворювання, мають проблеми з адаптацією в суспільстві, аутистам та іншим дітям з особливими потребами.

Поліція відразу прибула на місце, після чого довелося викликати оперативників. Група слідчих, яка теж прибула згодом, з’ясувала особу чоловіка. Виявилося, що це не перший його кримінальний досвід, адже за 2 дні до того, 26 квітня, він вийшов із місця позбавлення волі.

Чому чоловік обрав благодійну організацію, де йому, очікувано, не могли чинити особливого опору, тільки через два дні після звільнення, і при цьому навіть не опирався затриманню – з’ясують слідчі. Проте не варто відкидати можливість того, що достатньо літній чоловік мав на меті саме повторне потрапляння за ґрати.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх