Дніпро заслужено пройшов у чвертьфінал Кубка України. У матчі-Волинь створила лише один гольовий момент, та й той – в компенсований час за рахунку 0: 4 (Бікфалві, замикаючи навіс з кутового, влучив у поперечину). Фаворит пройшов Андердог, і в цьому немає нічого дивного.

ТОП-10 святкувань голів

Дніпро заволодів ініціативою з самого початку зустрічі. Перший гольовий момент господарі створили вже на 12-й хвилині зустрічі. Це Лучкевич запустив по правій бровці Гаму, потім побіг в штрафну Волині і, дочекавшись відповідної передачі, пробив у дотик трохи вище воріт. А через три хвилини Гама підхопив м’яч після рейду Зозулі, вийшов на ударну позицію і з правого краю штрафного ледь не влучив у ближній кут. Після настільки жвавого старту стало зрозуміло, що гол в ворота Литовченко – справа часу.

В середині тайму за справу взявся Селезньов, але і Євгену спочатку довго не вдавалося вразити ворота. На 24-й хвилині форвард із забійної позиції після пасу Канкави пробив точно у воротаря. А ось через 12 хвилин Литовченко виявився не при справах: Ротань навісив з кутового, Канкава скинув м’яч в сторону Чеберячко, а центральний захисник Дніпра з шести метрів головою переправив м’яч у ворота! У цій ситуації не врятував би навіть Куртуа / Нойер / Буффон.

Волинь водночас мовчала і не відповідала. Склалося таке враження, що команда з Луцька приїхала до Дніпропетровська грати на 0: 0, а запасного плану за рахунку 0: 1 у підопічних Кварцяного не було. На 55-й хвилині Коноплянка відправив м’яч в перекладину, а опісля декілька миттєвостей Стрініч від лицьової випиляв пас Ротаню на лінію штрафної – і капітан Дніпра, не зустрівши опору, відправив м’яч у сітку – 2: 0.

Після цього Дніпро мав можливість зменшити оберти, але не зробив цього. Більш того, команда Маркевича вирішила добити “мертву” Волинь: Селезньов замкнув навіс Коноплянки з лівого флангу (Євген в цьому епізоді і в матчі в цілому зробив з Гуменюка того, кого на ЧС Дріс Мертенс в матчі Бельгія – Росія зробив з Комбарова), а що вийшов на заміну Калинич скористався передачею Шахова, провалом гостьовий оборони – і засмутив Литовченко в четвертий раз.

Дніпро громить Волинь і виходить у чвертьфінал Кубка України. Таким чином, після мінімальної поразки в Луцьку Дніпро ефектно і впевнено проходить у чвертьфінал.