Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Дівчина з Рівного стала поліцейським у Києві

дівчина з Рівного стала поліцейським

Новини

Дівчина з Рівного стала поліцейським у Києві

Катерина Петриченко – рівнянка, якою може пишатися уся країна. Про те, як проста дівчина з Рівного стала поліцейським у Києві, повідомив Інтернет-портал каналу “Рівне-1”.

Сьогодні на сайті каналу “Рівне-1” з’явилися коментарі двох рівнян, які увійшли до складу патрульної поліції міста Києва. Катерина Петриченко та Вадим Жук стали приводом для гордості та обговорення в інфопросторі Рівного.

Як повідомив сайт каналу, Катерина Петриченко раніше була туристичним менеджером, а Вадим – працював у торгівлі. Із їхніх інтерв’ю стало зрозуміло, що робота в органах правопорядку стала для них обох реалізацією давніх мрій.

дівчина з Рівного стала поліцейським

Варто зазначити, що Катя ще кілька років тому була членом однієї з громадських організацій Рівного – місцевого осередку “Фундації регіональних ініціатив”, що відома своєю активною позицією у питаннях державотворення та розвитку особистості. Ще задовго до того, як дівчина з Рівного стала поліцейським, вона брала участь у міжнародних програмах, таких як “Майстерня громадської активності”, а також організовувала конкурси “Студент року” в Рівному та багато інших соціальних проектів. Мрією дівчини колись була робота в міліції, але після навчання в університеті з цим не склалось. Проте відтепер Катя реалізувала своє давнє бажання.

Її ж колега та земляк Вадим Жук, який так само уже 2 тижні працює на вулицях Києва, оберігаючи правопорядок в столиці, хотів колись стати працівником ДАІ. Зрозуміло, що у Вадима із цим теж не склалось. Проте набір в патруль Києва дав йому шанс спробувати себе в цій ролі.

Нагадуємо, що реформа міліції, яка має на меті повернути довіру до правоохоронних органів, починається зі створення в різних містах правоохоронних формувань. Щоправда, поліцейські мають поки що не зовсім зрозумілий статус. Зокрема через те, що Президент не підписав відразу відповідний закон. Таким чином, реформа міліції затягується, хоча поліція, що приходить на зміну, уже вкотре доводить свою ефективність та вже отримала високу оцінку моральності та професіоналізму.

Тим часом чекаємо нових відомостей про формування загонів поліції та пришвидшення “повзучих” реформ, а також появи нових патрулів на вулицях Львова, Одеси, Самбору, Мукачева та інших міст.

А поки реформи ще не набули всеукраїнського розмаху, сподіваємось, що новина про те, як звичайна дівчина з Рівного стала поліцейським, стане прикладом для багатьох свідомих та відповідальних українців і сприятиме позитивним змінам в країні. Чекаємо, що скоро правоохоронним органам знову можна буде довіряти.

Фото взяті з публічних акаунтів в соціальних мережах.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх