Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Директор Львів Арени спекулює на квитках – Мартиненко

Директор Львів Арени спекулює на квитках

Гроші

Директор Львів Арени спекулює на квитках – Мартиненко

Директор Львів Арени може бути причетним до спекуляцій на продажі квитків. Принаймні, так стверджує Володимир Мартиненко – очільник Громадської ради при МВС.

Як повідомляє видання Depo.ua, голова дорадчого при міністерстві органу вважає, що директор Львів Арени нечесно заробляє на продажі квитків. За словами Мартиненка, директор стадіону разом із наближеними до нього людьми займаються спекуляціями.

Як приклад, Мартиненко згадує перший стиковий матч Національної збірної зі словенцями восени цього року. Тоді, як нагадує член Громадської ради, біля кас Львів-Арени навіть відбувалися конфлікт і бійки між уболівальниками, яким не вистачало квитків.

Разом з тим, квитки на знаковий матч можна було дістати у спекулянтів за значно вищими цінами. Як запевнив Мартиненко, керівник Львів-Арени Денис Ринський таким чином спромігся заробити понад 1 мільйон гривень.

Мінмолодьспорту, як зауважив пан Володимир, уже залучило до з’ясування обставин правоохоронців. Крім того, за його словами, задокументованих доказів має вистачити як мінімум для звільнення Ринського.

Ймовірно, аби запобігти таким зловживанням, футбольні функціонери введуть певні захисні механізми. Зокрема їм рекомендують обмежити кількість продажу квитків – до 4 в одні руки.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх