Колона – Cайт громадської журналістики

Як подають депутатські запити можоритарники Чернівецької області?

Журналіст сайту Колона проаналізував яку кількість депутатських запитів подають мажоритарники Чернівецької області, та кому вони їх направляють. Всього від депутатів-мажоритарників Чернівецької області було подано 514 запитів, основну частину з них подав Іван Рибак, майже не подавав запитів Микола Федорук.

Загалом мажоритарники Чернівецької області направляють свої депутатські запити до керівників міністерств та відомств та до кабінету міністрів України. Жодного депутатського запиту не було направлено до Президента України. Також з чотирьох депутатів-мажоритарників лише один надсилав запити до керівників комітетів Верховної Ради України.

Депутатський запитвимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

Найбільше депутатських запитів з числа мажоритарників Чернівецької області надіслав Іван Рибак – 317. Його депутатські запити були направлені до керівників міністерств і відомств України – 132, місцевим органам влади і управління – 103, Кабінету міністрів України – 78, Генеральному прокурору України – 4.

З 317 депутатських запитів розглянуто 306, одинадцять запитів знаходяться у стані розгляду.

Григорій Тіміш направив 145 депутатських запитів, з них 61 до керівників міністерств і відомств України, 39 – місцевим органам влади і управління, КМУ – 28, генеральному прокурору України -15. Ще по одному запиту Тіміш направив до уповноваженого з прав людини та до комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

На момент написання статті розглянуто 141 запит народного депутата, ще чотири знаходяться у стадії розгляду.

Максим Бурбак надіслав 73 депутатських запити. Як і в його колег основна кількість запитів була направлена до міністерств і відомств України – 37. Трохи менше запитів Бурбак направив до кабінету міністрів України, до Генерального прокурора – 10. Місцевим органам влади і управління надійшло всього три запити від депутата.

З усіх запитів депутата розглянуто 67, ще шість – у стадії розгляду.

Микола Федорук направив найменшу кількість запитів серед депутатів-мажоритарників Чернівецької області – 9. З них до керівників міністерств і відомств України – 5, до Генерального прокурора України – 3 та один запит до Кабінету міністрів України. Федорук не направив жодного депутатського запиту до місцевих органів влади і управління, а також до голови Верховної Ради України, керівників комітетів Верховної Ради України та Президента України.

Мабуть, через малу кількість запитів, усі дев’ять запитів депутата розглянуто.

Усі дані щодо кількості запитів вказані на момент написання матеріалу – 11.03.2018

Exit mobile version