Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Депутати на Прикарпатті судяться за землю, на якій планувалося побудувати школу, дитсадок та стадіон

Головне фото сайту kurs.if.ua

Івано-Франківськ

Депутати на Прикарпатті судяться за землю, на якій планувалося побудувати школу, дитсадок та стадіон

У селі Драгомирчани, що на Івано-Франківщині, за землю, на якій планується побудувати школу та дитячий садок, судяться депутати.

Заговорили про дану ситуацію у минулому році, коли жителі села перекрили і блокували трасу Львів-Мукачево протягом чотирьох днів. Мешканці були невдоволені даним рішенням сільського голови і аргументували це тим, що воно незаконне. Нагадаємо, що сільська рада змінила цільове призначення землі, на якій планувалося побудувати школу, дитсадок та стадіон, і розподілила територію на 21 ділянку, для приватної забудови.

Через деякий час, рада скасувала своє рішення, чим були невдоволена інша сторона конфлікту. 22.03.2018 року у Тисменицькому районному суді відбулася судова сесія, за позовом одного із депутатів – Володимира Лучківа. Окрім останнього, до суду звернулася дружина іншого депутата – Юрія Росковича.

Івано-Франківський суд розглядає також позов від звичайного мешканця Івано-Франківська – Олега Качанівського. По його словам, він також не проти поселитися на місті, де мав стояти дитячий садок.

Джерела  kurs.if.ua та “Наші гроші

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх