Колона – Cайт громадської журналістики

Депутат блоку БПП в київраді В’ячеслав Соболєв має російське громадянство?

УМФС та МВС РФ підтвердили той факт, що у представника БПП В’ячеслава Соболєва є російське громадянство. Про це повідомляє сайт “БігМір”.

Журналіст Антон Гриньов оприлюднив відповідь органів влади Російської Федерації. Відповідь була завірена у нотаріуса, що підтверджує її правдивість.

Скрін сайту “Під прицілом”

Як зауважує політтехнолог Володимир Коваль, Соболєв потрапив до поля зору СБУ стосовно фінансування тероризму. Усім відомо, що компанії депутата працювали в ДНР. Згодом Київський БПП заявив, що зніме депутата з посади, але до цього так і не дійшло. Так само і кримінальній сфері, не вдалося довести, що депутат напряму був причетний до фінансування ДНР. В результаті усі гріхи були повішені на секретарку депутата, яка нібито без відома Соболєва займалася виплатами воєнних зборів республіці.

Коваль наголошує, що вже тоді була впевненість не лише в тому, що депутат веде незаконний бізнес на безконтрольних територіях, але й є громадянином Російської Федерації.

Гриньов звернувся до ДМС України, з метою позбавлення громадянства депутата В’ячеслава Соболєва. Такі процедури уже відбувалися з нардепом Артеменко та колишнім радником Саакашвілі Боровиком.

Exit mobile version