Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Декларація мера
  Колаж сайту Колона

  Інфографіка

  Декларації мерів найбільших міст Рівненської області (Інфографіка)

  Після хвилі оприлюдення електронних публкацій  у 2016 році, всіх громадян привернуло увагу мільйонні статки народних депутатів, міністрів, суддів та президента країни. Менша увага до власних доходів отримали керівники міст, навіть в яких статус обласного значення.

  Сайт громадської журналістики вирішив далі тримати інформаційну хвилю, щодо декларацій чиновників та обранців громадян. Сьогодні, про декого нагадаємо а прокогось вперше згадаємо. Пропонуємо аналіз чьотирьох міст обласного значення в Рівненській області Рівного, Дубного, Вараша (Кузнецовська) та Острога.

  Також, закликаємо громадян які проживають у цих містах повідомляти про невідповідність задекларованого майна, в даному випадку мерами чотирьох міст. Про незадекларовані та корупційні статки просимо повідомляти на електрону адресу нашої редації – [email protected].

  Міський голова Рівного

  Міський голова Рівного Володимир Хомко у своїй декларації за 2015 рік вказав три джерела доходу серед яких зарплата – 127 942 гривні, дохід від надання майна в оренду – 105 469 грн., та інший дохід 808 грн. Дохід дружини мера Марії Хомко склався з зарплати отриманої під час роботи у РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал” яка становила 62 тисячі 681 гривню, з отриманих процентів 6 тисяч 57 гривень, пенсії  16 913 грн та грошового подарунку у розмірі 170 гривень. Загальний дохід мера та його дружини склав 320 тисяч 40 гривень.

  За період багаторічної роботи на державних посадах у мера та його дружини назбиралися чималі активи а саме, на рахунках у банках вони зберігають дев’ятнадцять тисяч гривень, а у готівці у них зберігається 70 тисяч доларів та 40 тисяч євро.

  Серед нерухомості у мера зазначено дві квартири 72,5 метрів квадратних та 90,1 метр квадратний, остання знаходиться у спільній власності частка Володимира Хомка складає 33%, таким ж відсотком власності володіє і його дружина. Серед нерухомості у мера також зазначено чотири земельні ділянки.

  Також на праві користування у мера знаходиться житловий будинок площею 261.3 кв.м та одна земельна ділянка площею 1 000 “квадратів” власником яких є Бондарчук-Василюк Сергій який є чоловіком Бондарчук-Василюк Галини котра працює начальником відділу аналізу даних демографічної та соціальної статистики головного управління статистики у Рівненській області. Крім цього у ЗМІ поширювалася інформація про те що Бондарчук-Василюк Сергій є швагром рівненського мера. Проаналізувавши декларацію Бондарчук-Василюк Галини можна зробити висновки, що Хомко не сплачує їм за користування житловим будинку та земельної ділянки, так як у її декларації не вказано доходу від надання майна в оренду або ж інше право користування. 

  Будинок у якому проживає Володимир Хомко, та знаходиться у нього на праві користування Фото Четвертої влади

  Будинок у якому проживає Володимир Хомко, та знаходиться у нього на праві користування Фото Четвертої влади

  У декларації Хомка зазначено цінне нерухоме майно а саме офісні меблі:  робочий стіл з двох частин, тумба, шафа для книг, стіл для переговорів, стільці. Майно знаходиться у робочому кабінеті.

  Hyundai_santa-fe 2013 року випуску, схожим автомобілем володіє і рівненський мер

  Серед транспорту вказаний лише один автомобіль Hundai Santa Fe 2013 року випуску.

  Міський голова Кузнецовська

  Анощенко Сергій у свої декларації за 2015 рік вказав 280 тисяч 151 гривню доходу, з цієї суми декларант отримав 94 419 гривень як дохід від зарплати решту сукупного доходу належить його дружині Анощенко Тетяні яка у позаминулому році отримала 132 тисячі 50 гривень зарплати , пенсію у розмірі 52 940 гривень, та проценти 142 гривні, проте в декларації не вказано суму яка б знаходилася на рахунку у банку.

  З транспортних засобів у мера та його дружина два автомобілі ГАЗ.

  Схожий автомобіль у мера Кузнецовська: ГАЗ 2402, 1982 року випуску

  А серед нерухомості в декларації зазначено одну квартиру площею 67 квадратних метрів з якої у них двоє права власності на  неї 0,5 відсотків.

  Міський голова Дубного

  Дубенський міський голова Антонюк Василь у своїй декларації за 2015 рік вказав 244 тисячі 76 гривень загального доходу. Основна частина цієї суми становила зарплата мера сума якої перевищила зарплатню його рівненського колеги Володимира Хомка. Дружина Антонюка, так само як і дружина Хомка працює на комунальному підприємстві тільки дещо з іншою назвою “Дубноводоканал”, за 2015 рік її зарплата на даному підприємстві становила 69 665 гривень.

  Вся нерухомість декларанта та його дружини знаходиться у Дубному. Зокрема у власності Антонюк Олени знаходиться житловий будинок площею 174, 8 квадратних метри, дві земельні ділянки, гараж та нерухомість яка зазначена у декларації як інші будівлі. Мер Дубного володіє двома земельними ділянками та двома будівлями незавершеного будівництва.

  Схожим автомобілем користується дружина мера Дубного

  Власних транспортних засобів мер не задекларував, проте вказав автомобіль FORD Fusion, який належить його дружині.

  Міський голова Острога

  Шикер Олександр у електронній декларації серед доходів зазначив свою зарплату у розмірі 129 373 гривні, та пенсію дружини 20 636 гривень. У розділи про нерухомість мер Острога зазначив не малий будинок площею 167,2 квадратних метри, та земельну ділянку і гараж, останні два належать його дружині. На дружину мера Людмилу Шикер також записаний єдиний у сім’ї транспортний засіб, автомобіль Renault Laguna 1998 року випуску.

  Renault Laguna 1998 року випуску Схожий автомобіль задекларований у дружини мера Острога

  Шикер Людмила є керівником Острозької міської організації всеукраїнського об’єднання ветеранів.

  Також нагадуємо, що сайт громадської журналістики надає право на відповідь усіх фігурантів цього матеріалу. Всі коментарі промимо надсилати, на електронну скриньку – [email protected].

  Автор: Роман Оксенюк

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх