Колона – Cайт громадської журналістики

Декларації дубровицьких суддів за 2017рік

Журналіст сайту Колона проаналізував декларації дубровицьких суддів за 2017 рік. Що декларують судді, чим володіють та скільки заробляють?

Дубровицька суддя задекларувала два автомобілі

У своїй декларації за минулий рік Сидоренко Зоя Сергіївна, яка займає посаду голови суду Дубровицького районного суду Рівненщини, задекларувала власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Сидоренко Зоя Сергіївна та її чоловік Філіпов Валерій Арнольдович. Дізнатися детальніше про доходи та витрати судді можна в самій декларації.

Згідно з декларацією голова суду володіє двома земельними ділянками, загальною площею 1199 м2, житловим будинком в Дубровиці та квартирою в Житомирі. Також, в декларації зазначені транспортні засоби, а саме два автомобілі WOLKSWAGEN Jetta та VOLVO 240, а також причіп ММ3 810221. Важливим пунктом декларації є наявність акції у кількості 14436, номінальною вартістю 0,23 гривні.

За минулий рік Сидоренко Зоя Сергіївна отримала 304 тисячі 937 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 17 тисяч 343 гривні пенсії та 10 гривень відшкодування матеріальної шкоди. За цей ж період чоловік голови суду отримав 13 тисяч 192 гривні пенсії. Так, за минулий рік голова суду отримала 322 тисячі 290 гривень.

Дубровицька суддя задекларувала землю на 2467 м2

У своїй декларації за минулий рік Отупор Катерина Миколаївна, яка займає посаду судді Дубровицького районного суду Рівненщини, задекларувала власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Отупор Катерина Миколаївна, чоловік Отупор Василь Іванович та син Іван. Дізнатися детальніше про доходи та витрати судді можна в самій декларації.

Згідно з декларацією, сім’я Отупор володіє всього двома одиницями нерухомості, а саме квартирою, площа якої складає 138,5 м2, та земельною ділянкою площею 2467 м2. Також, у декларації було зазначено два транспорті засоби, а саме автомобілі ВАС 211540 та Renault Duster.

За минулий рік Отупор Катерина Миколаївна отримала 205 тисяч 807 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, Отупор Василь Іванович – 29 тисяч 847 гривні пенсії, а син – 134 тисячі 698 гривень заробітної плати за основним місцем роботи.

Дубровицька суддя має квартиру та землю в Києві

У своїй декларації за минулий рік Оборонова Ірина Володимирівна, яка займає посаду судді Дубровицького районного суду Рівненщини, задекларувала власні витрати та торішні доходи. Фігурантами декларації є суддя Оборонова Ірини Володимирівна, чоловік Оборонов Андрій Юрійович, та дві дочки Марія та Емілія. Дізнатися детальніше про доходи та витрати судді можна в самій декларації.

У декларації за минулий рік було зазначено, що сім’я Оборонових володіє двома квартирами у Дубровицях та земельною ділянкою у Глибокому. Також відомо, що на Оборонову зареєстрована квартира та земельна ділянка у Києві.. Загальна площа даної нерухомості становить 615,15 м2. Також, у декларації було зазначено два транспортні засоби, а саме автомобілі Chevrolet AVEO та Mazda 626.

За минулий рік Оборонова Ірина Володимирівна отримала 246 тисяч 670 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, а її чоловік – 161 тисячу 883 гривень заробітної плати за основним місцем роботи, 381 гривню призу та 500 гривень благодійної допомоги. Загальний дохід Оборонова Андрія Юрійовича склав 162 тисячі 764 гривні.

Exit mobile version