Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Децентралізація влади: обіцянки мажоритарників Чернівецької області

ОТГ громади об'єднані
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Децентралізація влади: обіцянки мажоритарників Чернівецької області

Усі чотири депутати-можоритарники Верховної ради України з Чернівецької області давали обіцянки які стосувалися децентралізації влади.

Найбільше мажоритарники з Чернівецьої області давали обіцянки, щодо децентралізації у 2014 та 2016 році. Про це пише Слово і Діло.

Микола Федорук під час балотування на парламентських виборах у 2014 році обіцяв, що буде сприяти процесу децентралізації і розвитку місцевого самоврядування. Коли у Верховній раді проводилося голосування за цілий ряд законопроектів які так чи інакше стосувалися децентралізації, то Федорук голосував “за”.

У липні 2016 року Федорук пообіцяв, що фракція “Народного фронту” підтримає законопроекти “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)” і “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)”, що і було зроблено.

Григорій Тіміш виконав свою обіцянку яка стосувалася створення для громадян відкритого доступу до даних про доходи та витрати бюджетів, підтримавши у 2015 році відповідний законопроект. Проте Тіміш не проголосував за законопроекти які мали б дозволити процес фінансової децентралізації в Україні, хоч у нього і була така обіцянка.

Максим Бурбак та Іван Рибак знаходяться у процесі виконання своїх обіцянок. Цікавим є момент, що обіцянки Бурбака щодо децентралізації не належать до його компетенції.

обіцянкили мажоритарників Чернівецької областіКоментарі
Вверх