Колона – Cайт громадської журналістики

Crazy Town виступить на фестивалі Файне місто в Тернополі

Стало відомо, хто стане хедлайнером тернопільського музфесту – Crazy Town виступить на фестивалі Файне місто, що пройде 7-10 липня.

Гурт Crazy Town виступить на фестивалі Файне місто, що відбудеться в липні в Тернополі. Фестиваль за часом збігатиметься з проведенням фінального поєдинку головного футбольного турніру Європи Євро-2016.

Шквально відомий на початку 2000-х років своєю композицією Butterfly гурт вперше відвідає Україну на четвертий рік існування фестивалю. Чотириденна музична тусовка із 7 по 10 липня працюватиме у форматі мультифесту – передбачено чотири сцени, що поділені за різними стилями виконавців.

Зокрема працюватиме Головна сцена (MAIN STAGE) з основними хедлайнерами фестивалю, так звана LIGHT STAGE, де виступатимуть сольні виконавці, вокалісти та деякі альтернативні гурти, DARK STAGE, на якій гратимуть більш важку музику, і REGGAE STAGE для любителів легкої музики в стилі регі.

Серед представників різних країн на афіші та в анонсах фестивалю – широко відомі українські (Антитіла, ТНМК, Бумбокс, Onuka та інші) виконавців, а також багато іноземних гуртів та виконавців. Географія фестивалю охоплює Україну, США, Швецію, Грузію, Канаду і ще з пів десятка країн.

Детальніше – на сайті фесту, де також можна придбати квитки.

Exit mobile version