Протягом травня-червня 2015 року за рішенням Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України проводиться командно-штабне навчання з територіальної оборони.

Під час практичної фази сплановано відпрацювати участь органів управління та підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також обласних та Київської міської державних адміністрацій у виконанні завдань територіальної оборони.

Протягом травня-червня 2015 року проводиться командно-штабне навчання з територіальної оборони

Навчання проходитиме у 18 областях держави. Планується провести заходи навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних до стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів, відпрацювати порядок їх застосування в межах територій, де вони формуються.

Про це повідомила прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

В рамках командно-штабного навчання з територіальної оборони на Рівненщині завершилися збори окремого стрілецького батальйону. Впродовж восьми днів, з 5 по 12 червня, на території Рівненського полігону військовозобов’язані пройшли індивідуальну підготовку та бойове злагодження. Керівництво батальйоном здійснювалось досвідченими офіцерами, які мають досвід бойових дій в Іраку та в зоні АТО.

Серед військовозобов’язаних у складі військової частини територіальної оборони польовий вишкіл проходили голови сільських рад, депутати районних, міських і селищних рад, а також директори шкіл, журналісти та представники інших професій.

Стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Рівненській області. Тож особовий склад проходив відповідну до завдань підготовку. Упродовж зборів учасники опанували особливості розгортання, заряджання, бойового застосування з практичним виконанням стрільби із зенітно-артилерійської установки ЗУ-23-2 та освоювали 82-міліметровий міномет.

По завершенню навчань з територіальної оборони, військовозобов’язані повернулися додому. В майбутньому планується, що особовий склад стрілецького батальйону періодично залучатиметься до навчальних зборів для підтримання бойової майстерності та вдосконалення військових навичок.

Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської обласної державної адміністрації.