Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чиновники Рівненщини пройшли навчання з територіальної оборони

Новини

Чиновники Рівненщини пройшли навчання з територіальної оборони

Протягом травня-червня 2015 року за рішенням Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України проводиться командно-штабне навчання з територіальної оборони.

Під час практичної фази сплановано відпрацювати участь органів управління та підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також обласних та Київської міської державних адміністрацій у виконанні завдань територіальної оборони.

Протягом травня-червня 2015 року проводиться командно-штабне навчання з територіальної оборони

Навчання проходитиме у 18 областях держави. Планується провести заходи навчальних зборів з практичним призовом військовозобов’язаних до стрілецьких батальйонів, загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів, відпрацювати порядок їх застосування в межах територій, де вони формуються.

Про це повідомила прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

В рамках командно-штабного навчання з територіальної оборони на Рівненщині завершилися збори окремого стрілецького батальйону. Впродовж восьми днів, з 5 по 12 червня, на території Рівненського полігону військовозобов’язані пройшли індивідуальну підготовку та бойове злагодження. Керівництво батальйоном здійснювалось досвідченими офіцерами, які мають досвід бойових дій в Іраку та в зоні АТО.

Серед військовозобов’язаних у складі військової частини територіальної оборони польовий вишкіл проходили голови сільських рад, депутати районних, міських і селищних рад, а також директори шкіл, журналісти та представники інших професій.

Стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Рівненській області. Тож особовий склад проходив відповідну до завдань підготовку. Упродовж зборів учасники опанували особливості розгортання, заряджання, бойового застосування з практичним виконанням стрільби із зенітно-артилерійської установки ЗУ-23-2 та освоювали 82-міліметровий міномет.

По завершенню навчань з територіальної оборони, військовозобов’язані повернулися додому. В майбутньому планується, що особовий склад стрілецького батальйону періодично залучатиметься до навчальних зборів для підтримання бойової майстерності та вдосконалення військових навичок.

Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх