Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чим зайнятися в офісі? Робимо дартс за всіма правилами!

Головне зображення ілюстративне

Поради

Чим зайнятися в офісі? Робимо дартс за всіма правилами!

Чим розважити себе в офісі? Попрацювати? Що за дурниці!

Життя офісного співробітника не рясніє новими враженнями. Чи варто дивуватися, що саме в офісі народилися такі веселі рухливі ігри, як битва на стікерах, гонки на кріслах або стрибки зі столів?

Одним з прекрасних способів урізноманітнити свій час є дартс. Як виготовити дротики для цієї простої гри з матеріалів, які є в офісі? Причому, не прості дротики, а такі, щоб літали за всіма правилами, як в професійному дартсі? Виявляється, дуже просто!

Все, що вам знадобиться, – це скріпки, скотч і ножиці. В ідеалі непогано б мати тривіально- або круглогубці, але можна обійтися і без них. Отже, приступаємо до виготовлення офісного набору для гри в дартс.

Скріпки – наше все!

Для початку розігніть скріпку, щоб вийшла пряма лінія, і розділіть її на дві нерівні частини – одну достовірніше і одну коротший. Та, що довший, буде віссю дротика, а коротка піде на виготовлення утяжелителя, або інакше кажучи – бареля.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Хочеш все встигнути – відмовся від поспіху[/infobox]

Робимо дротики

Візьміть більш коротку частину дроту і сформуйте на її кінці петлю. Зробити це можна за допомогою круглогубцев або звичайних канцелярських ножиць – просто обмотайте дротиком кінчик ножиць і потім затягніть петлю.

Формуємо утяжелитель – це важливо!

[infobox style=’regular’ static=’1′]Дивіться більше новин у розділі: ПОРАДИ[/infobox]

Тепер просмикніть в утворилося кільце залишився шматочок скріпки і обмотайте його дротом на відстані приблизно 1,5-2 см від краю. Додайте дроту ще з 2 скріпок, попередньо їх розпрямивши. Важливо, щоб дріт намотувалася максимально щільно, без зазорів. Таким чином ви сформуєте утяжелитель, який забезпечить саморобним дротикам тривалий політ і підвищить їх точність попадання.

Без оперення дротики нікуди не годяться!

Тепер приступаємо до виготовлення імпровізованого оперення. Ця частина необхідна для того, щоб направити дротик вістрям в ціль. Пір’я нам замінить звичайний канцелярський скотч. Відріжте два невеликі шматочка скотча і закріпіть їх на більш довгому кінці дротика, з протилежної частини від вістря і утяжелителя. Краї обріжте, як показано на картинці. Зверніть увагу на те, що оперення дротика повинно бути симетричним. В іншому випадку, ваше знаряддя при польоті буде заносить в сторону.

Як відмінно вийшло!

Тепер залишається тільки роздрукувати мішень на принтері і заточити вістря дротиків за допомогою канцелярських ножиць. Якщо ви все зробили правильно, можна приступати до гри. Приємного проведення часу!

Джерело: webblaknot.com

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх