Колона – Cайт громадської журналістики

Бюджет Рівного дорівнює витратам “Партії Регіонів” за півроку

гроші гривні

Нещодавно на сайті “Української Правди” була опублікована “Чорна Бухгалтерія” Партії Регіонів, дана інформація відразу викликала резонанс у суспільстві.

Так, в опублікованих даних вказано великі суми коштів, які регіонали витрачали на “життя” своєї партії, забезпечуючи свої партійні інтереси. Так серед основних витрат партії вказано витрати на джинсу та піар партії, “фінансування” різного роду мітингів та соціологічних опитувань, а також “інвестувань” спрямованих до ЦВК, в проекти “Нашої України”, та голосування у Верховній Раді.

У сумі всі витрати пов’язані з діяльністю партії протягом шести місяців становили більше 66 мільйонів доларів. Згідно сьогоднішнього курсу іноземної валюти відносно гривні, ця сума становить більше як півтора мільярда гривень. Для порівняння бюджет міста Рівного на 2016 рік становить  – 1 533 299 540 гривень.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Мільярдний піар “по-чорному”, або стільки витрачала “Партія Регіонів” для своєї реклами[/infobox]

Слід зауважити що дохід міста Рівного вказаний за цілий рік, а витрати регіоналів лише за певний проміжок часу. Так можна припустити що витрати на партійні потреби “Партії регіонів” були, як мінімум у два рази більшими, і на таку суму можна було б скласти бюджет двох таких міст як Рівне.

Даний випадок показує настільки великим є витрати на існування партійних організацій в Україні, та куди саме партії спрямовуються кошти.

Exit mobile version