Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Божевілля або світла пам’ять? Facebook тепер дає можливість заповідати свою сторінку після смерті

Facebook тепер дає можливість заповідати свою сторінку після смерті

Новини

Божевілля або світла пам’ять? Facebook тепер дає можливість заповідати свою сторінку після смерті

Facebook дав можливість своїм користувачам визначити спадкоємця. Ця людина зможе отримати доступ до твого аккаунту в соціальній мережі після твоєї смерті. Спадкоємець отримає право частково контролювати твій обліковий запис, а також за бажанням видалити сторінку.

Про що, повідомляють кореспонденти інтернет видання  takprosto.cc

Ніхто не хоче думати про свою смерть, але це те, до чого ми всі повинні бути готові. Це питання трохи болюче, але іноді про нього потрібно замислюватися. Нова функція дозволить членам сім’ї або друзям подбати про обліковий запис в Facebook, якщо з тобою щось трапиться. Спадкоємець не матиме доступ до повідомлень померлого користувача, не зможе видалити інформацію або розміщувати  нову. При цьому у нього буде можливість створити один  закріплений  запис – некролог або інформацію про похорон, підтверджувати запити про дружбу, міняти фото на обкладинці. Ці опції можна налаштувати.

фото: theaggie.org


Першими такою послугою зможуть скористатися жителі США.  
Через деякий час  функція стане доступна користувачам Facebook,  які живуть в інших країнах. Коли така функція стане доступна, потрібно буде зайти в «Налаштування конфіденційності» і в «Налаштуваннях безпеки» вибрати спадкоємця твого профілю. Там можна буде визначити, що буде йому доступно для редагування та перегляду, а що ні.

Якщо ти не хочеш, щоб твій акаунт зламали після смерті, ти зможеш скористатися такою функцією. Також твої близькі люди зможуть увічнити пам’ять про тебе в Інтернеті.

Сайт громадської журналістики

Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх