Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

“Блакитне паливо” подорожчає для населення з травня

"Блакитне паливо" подорожчає для населення з травня

Гроші

“Блакитне паливо” подорожчає для населення з травня

“Блакитне паливо” подорожчає для населення з травня.

Уряд України в рамках вимог МВФ щодо виділення кредитів підвищує роздрібні ціни на газ для населення на  50%, а для підприємств теплокомуненерго – з 1 липня на 40% .

1396005997-2720

Таким чином Кабмін має намір вивести роздрібні ціни на природний газ для населення на “економічно обґрунтований рівень” протягом трьох років, визначивши рекомендований поетапний графік збільшення цін. Вцілому ціни зростуть на 101,6%.

Згідно з постановою Кабінету міністрів № 106 від 17 квітня, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), рекомендовано підвищити ціни на газ на 40% з 1 травня 2015 року, на 20% – з 1 травня 2016 року і на 20% – з травня 2017 року.

“Блакитне паливо” подорожчає для населення з травня. У свою чергу, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики , прийняла рішення збільшити з 1 травня 2014 роздрібні ціни на природний газ для населення більш ніж у півтора рази. Відповідні рішення було оприлюднене 3 квітня на сайті НКРЕ.

"Блакитне паливо" подорожчає для населення з травня

  1. При використанні газу для приготування їжі або підігріву води в багатоквартирних будинках ціна газу складе 1,299 тис. грн / тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн / тис. куб. м при його наявності.
  2. При споживанні до 2,5 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена на рівні 1,197 тис. грн / тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,182 тис. грн / тис. куб. м при його наявності.
  3. При споживанні до 6 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена на рівні 1,965 тис. грн / тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 1,788 тис. грн / тис. куб. м при його наявності .
  4. При споживанні понад 6 тис. куб. м на рік ціна буде встановлена на рівні 4,011 тис. грн / тис. куб. м за відсутності газового лічильника і 3,645 тис. грн / тис. куб. м при його наявності.

“Блакитне паливо” подорожчає для населення з травня. Зокрема, ціна встановлюватиметься від кількості споживання газу, а відсутність лічильника додасть до ціни ще 10%.

Детальніше з тарифами можна ознайомитися тут.

Джерело Біржовий лідер, Bigmir, Unian

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top