Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Барна та Соловей серед списку депутатів найчастіших користувачів автопарку ВРУ
  Колаж сайту Колона

  Івано-Франківськ

  Барна та Соловей серед списку депутатів найчастіших користувачів автопарку ВРУ

  Депутати мажоритарники з Івано-Франківської та Тернопільської області потрапили до списку народних депутатів, котрі найчастіше користуються автопарком Верховної Ради України.

  На сайті rada.oporaua.org опубліковано список з 12 депутатів Верховної ради України, які найчастіше користуються автомобілями з автопарку Верховної Ради. Дослідження охопило річний період, з квітня 2017 по березень 2018 року.

  Серед депутатів є і двоє мажоритарників з областей Західної України, це Юрій Соловей з Івано-Франківської області та Олег Барна з Тернопільської області.

  Зокрема Юрій Соловей здійснив 200 викликів автомобіля, загальною тривалістю 228 годин. Олег Барна викликав автомобіль 191 раз, загальна тривалість усіх виїздів тривала 263 години.

  Список інших депутатів, які найчастіше користуються автомобілями ВРУ: Альона Шкрум, Денис Силантьєв, Юрій Левченко, Олексій Рябчин, Наталія Веселова, Тарас Кремінь, Євген Балицький, Олена Сотник, Ігор Бриченко, Сергій Сажко.

  Нагадаємо, що депутати ВРУ можуть бути забезпеченими автомобілями у межах міста Києва. Для того, щоб скористатися даною пільгою депутат повинен в телефонному режимі замовити черговий автомобіль у диспетчера. При цьому народний обранець має повідомити прізвище, номер посвідчення народного депутата України, адресу куди має прибути автомобіль та кінцевий пункт поїздки. При прибутті автомобіля парламентар повинен пред’явити посвідчення.

  На такі поїздки встановлено ліміт – 25 годин на місяць.

  Детальніше про те хто з народних депутатів найчастіше користувався автомобілями ВР:

  Барна та Соловей серед списку депутатів найчастіших користувачів автопарку ВРУ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх