Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  банк хрещатик збанкрутував - що робити його клієнтам?
  Головне зображення ілюстративне

  Гроші

  Банк Хрещатик збанкрутував. Що робити клієнтам банку?

  Як повідомили в НБУ, банк Хрещатик збанкрутував 5 квітня, але, наприклад, тернополянам цього не пояснили, і вони далі штурмують банківську установу. Що робити клієнтам Хрещатика?

  Банк Хрещатик збанкрутував, юридичною мовою це означає, що Нацбанк визнав його неплатоспроможним. Про це на сайті Нацбанку повідомили ще 5 квітня, проте навіть сьогодні вкладники Хрещатика намагаються забрати свої гроші з відділень у Тернополі.


  Деякі видання повідомляють про паніку серед мешканців українських міст, які свого часу внесли гроші на рахунки банку, або які отримували з його допомогою соціальні виплати.

  Що ж робити вкладникам та пенсіонерам? Нацбанк може повернути кошти вкладникам, які тримали в Хрещатику не більше двохсот тисяч гривень. За роз’ясненнями цієї процедури варто звертатися до відділень НБУ. Пенсіонери та люди, що отримують інші соціальні виплати, будуть переведені на обслуговування в інших банках. Зокрема відповідні заяви рекомендують писати в UniCredit Bank.

  Як раніше повідомлялося, у зв’язку з банкрутством Хрещатика тисяча власників Картки чернівчанина тепер не зможуть користуватися своїми картками. Видачею нових карт буде займатися Ощадбанк, проте наразі вони ще не виконали замовлень своїх клієнтів.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх