Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Автомобіль врізався у магазин на АЗС

Західна Україна

Автомобіль врізався у магазин на АЗС

Такою була попередня інформація надана працівниками АЗС поліцейським охорони, які прибули на спрацювання тривожної сигналізації. За свідченнями очевидців зіткнення відбулося, коли водій розраховувався на касі.

Однак, в процесі перевірки, поліцейські з’ясували, що в автомобілі в момент зіткнення знаходився 26-річний власник цього транспортного засобу. Через стан алкогольного сп’яніння він «довірив» кермо тверезому товаришу, а сам зайняв пасажирське сидіння.

Коли товариш розраховувався на касі, власник легковика сів за кермо та різко рушив з місця, «зачепивши» вітринне скло. Чоловіки навіть вдалися до втечі, однак повернулися на місце пригоду, обміркувавши ймовірні наслідки. Тим більше, що окрім очевидців їх «вчинок» зафіксували і камери відеоспостереження, встановлені на АЗС. Власник автомобіля зобов’язався відшкодувати завдані збитки.

Відносно порушника складено адміністративний матеріал за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Поява в громадських місцях у п’яному вигляді).

Про це повідомляє управління поліції охорони Полтавщини

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх