Колона – Cайт громадської журналістики

Андріїв, Марцінків та Надал давали обіцянки, щодо оснащення медзаклад

медзаклади Рівненщини капітаційні виплати

Троє міських голів Західної України давали обіцянки, що стосувалися б оснащення медичних установ, як вони їх виконують читайте у цьому матеріалі.

Матеріал Сайту громадської журналістики Колона на основі даних порталу Слово і Діло

Найбільше таких обіцянок у Руслана Марцінківа, виконана з них лише одна – придбано датчики УЗД для поліклініки №4. Також міський голова обіцяв встановити сучасний рентген апарат в поліклініці на вулиці Довгій та Франка, забезпечити засобами гігієни дітей з інвалідністю та придбати реанімобіль для МКЛ №1 у 2018 році.

Міський голова Ужгорода має дві обіцянки на згадану тему, вони знаходяться у процесі виконання. Андріїв обіцяв замінити обладнання для стерилізації в Ужгородській центральній лікарні та впровадити електронну видачу довідок.

Сергій Надал впорався обіцянкою ще у 2016 році, коли було виділено кошти на встановлення камер відеоспостереження у всіх приймальних пунктах лікарень міста.

Згідно даних порталу ні один міський голова обласного центру Західної України ще не провалив обіцянки, щодо оснащення медичних установ, а основна частина обіцянок знаходяться у процесі виконання. Чи вдасться їм ці обіцянки виконати зможемо перевірити коли завершаться їхні повноваження.

Наразі пропонуємо ознайомитися з обіцянками інших мерів обласних центрів України:

Exit mobile version