Колона – Cайт громадської журналістики

Активісти Рівного розповіли прокуратурі, де шукати золотий батон

Громадськість прокуратурі відповідає

У понеділок, 28 березня, молодь по всій Україні провела жартівливу акцію “Громадськість прокуратурі відповідає” на “підтримку” працівників прокуратури.

Ініціатором акції стала Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація регіональних ініціатив” (ФРІ), в Рівному її підтримала ГО “Молодь-ДІЄ”.

В ході акції представник громадської організації Молодь-ДІЄ Андрій Логащук, колишній член ФРІ, зачитав спільну заяву Всеукраїнської та місцевих організацій, у якій вимагається припинити тиснути на прокурорів.

При цьому активісти викрикували гасла: “Ні – громадському свавіллю”, “Ріст достатку покажи, збільш хабар у 3 рази”, “Прокурорам – бурштин і краватки” та інші.

Наприкінці акції члени ФРІ та дружніх організацій хотіли залишили в обласній прокуратурі коробку з написами “Хабар улюбленому прокурору” та “Документи і фінансові звіти громадських організацій”, але черговий на вході запропонував віднести коробку до приймальні громадян місцевої прокуратури. В коробку кинули туди 30 срібляків, як перший внесок для “фінансової допомоги” прокуратурі.

[quote style=’1′ cite=”]– Це натяк громадських активістів Рівного, що наші громадські організації готові, щоб нас перевіряли, – сказав координатор акції в Рівному, Віталій Примак. – Наша мета не лише в тому, щоб прокуратура припинила тиск на дієві громадські організації, а також в тому, щоб добитися відставки Віктора Шокіна і призначення справді незалежного генерального прокурора України.[/quote]

Контактна особа: координатор акції “Громадськість прокуратурі відповідає” в Рівному – Віталій Примак, (097)350-22-81

Exit mobile version