Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Інфографіка

  Акції на півмільйона, будинки та кімнати у гуртожитку: Що декларують судді Володимирецького районного суду (ІНФОГРАФІКА)

  Майже один мільйон доходу за рік, будинок площею більше ніж 100 квадратних метрів та кімнати у гуртожитку, все це декларують судді маленького суду Рівненської області Володимирецького району.

  Судді по Україні декларують шалені статки, Сайт громадської журналістики  вирішив детально проаналізувати доходи та власність судів районних судів.

  Перший піддослідний це – Володимирецький районний суд. Суд налічує 4 судді, оскільки знаходиться у селищі Володимирець Рівненської області.


  Новообраний голова Володимирецького суду Закревський Леонід Володимирович

  Нещодавно суддя був обраний головою Володимирецького суду, детальніше можна почитати у матеріалі – “Обрано нового голову Володимирецького районного суду“.

  Важливо зазначити, що Леонід Володимирович один із найбагатших суддів місцевого суду. Хоч таких у Володимирецькому районному суді – чотири.

  Нагадаємо, що суддя у своїй власності має лише земельну ділянку, площа якої  – 25 метрів квадратних та автомобіль Mercedes марки А-140, 2003 року виробництва. На момент придбання автомобіля у  2015 році суддя заплатив за нього майже 141 тисячу гривень.

  Щодо доходу то новообраний керівник районного суду задекларував у 2016 році – більше 700 тисяч гривень. Левову частину цих коштів суддя отримав від продажу майна, якого саме не вказано у декларації за 2016 рік.

  Дружина судді Закревська Оксана Степанівна має у своїй власності автомобіль Volkswagen Passat 2013 року, який на момент придбання у 2016 коштував більше 400 тисяч гривень. Також дружина судді має квартиру у місті Вараш, Рівненської області, площа якої 81 квадратний метр.

  Тесть судді Каразія Степан Федорович має у власності дві земельних ділянки, площа у сумі яких – 1500 метрів квадратних. Ще тесть судді Леоніда Закревського у 2012 році отримав у власність житловий будинок площею 317 метрів квадратних. Ціна отриманої нерухомості на момент набуття у власність в декларації не вказана.

  Суддя Котик Людмила Олександрівна

  Суддя Людмила Котик виконувала обов’язки голови суду до обрання на цю посаду Закревського Леоніда. З усіх суддів Володимирецького райсуду її декларація виглядає дуже скромною.

  Суддя у своїй власності вказала лише квартиру площа якої  – 26 метрів квадратних, а її частка прав на об’єкт складає всього 50%, власником іншої частини є Андрій Сохацький.  Дохід Людмили Котик складається лише із заробітної плати, яка у 2016 році склала більше 300 тисяч гривень.

  Інших членів сім’ї та їх доходів суддя Котик Людмила у декларації не вказала.

  Суддя Іванків Олена Валеріївна

  Суддя Олена Іванків у декларації внесла відомості про власність та доходи чоловіка,сина, двох дочок та свої матері.

  Суддя задекларувала більше 272 тисяч гривень доходу.

  Ще суддя має велику квартиру, площа якої складає -119 метрів квадратних. На момент придбання у 2006 році, суддя у декларації вказала ціну на квартиру 49 тисяч 963 гривні.

  Земельна ділянка у власності декларанта також є, її площа становить 551 метр квадратний.

  Суддя має 1000 інвестиційних сертифікатів у ЗАТ “Інвестиційна компанія “Тект”, номінальна вартість яких складає 500 гривень. У власність ці сертифікати суддя отримала їх у 1996 році.

  Мати судді Чонкіна Ірина Іванівна має 10 інвестиційних сертифікатів у АТЗТ Закритий інвестиційний фонд “Київська Русь МДС”, номінальною вартістю 10 гривень.

  Дохід всіх членів сім’ї складає 92  тисяч гривень, це крім доходу судді про який згадували вище у тексті.

  Суддя Поровський Віталій Анатолійович

  Суддя Віталій Поровський має дохід за 2016 рік більше 309 тисяч гривень. З них майже 245 це заробітна плата судді, а інша частина це пенсія.

  У декларації суддя вказав земельну ділянку на яку має інше право власності, це означає те що суддя користується цією ділянкою але не є її власником.

  Ще Віталій Поровський, це єдиний суддя який в період здійснення правосуддя у Володимирецькому районному судді проживає в гуртожитку. В е-декларації зазначено, що суддя за 2016 рік за проживання у гуртожитку сплатив 2400 гривень.

  У своїй власності суддя лише має будинок 18 метрів квадратних та сарай 19 метрів квадратних. Все його нерухоме майно знаходиться у місті Рівне.

  Від редакції

  Якщо Ви володієте інформацією про те, чого судді Володимирецького районного суду не вказали у своїх деклараціях, просимо надсилати її та факти на нашу редакцію на електронну пошту – [email protected].

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх