Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

84% користувачів хотіли б відмовитися від паролів

ОПОРА називає нікчемним запланований сепаратистський референдум, КабМін ініціював проведення опитувань з питань єдності 25 травня
Головне зображення ілюстративне

Технології

84% користувачів хотіли б відмовитися від паролів

Згідно з опитуванням, проведеним компанією LaunchKey, що займається мобільного аутентифікацією, 84% користувачів хотіли б відмовитися від паролів та замінити їх на інші способи авторизації.

У дослідженні було опитано 522 людини, і більшість учасників (84%) хотіло б відмовитися від паролів та замінити їх на більш просту і в той же час надійну систему аутентифікації. В якості такої приблизно три чверті опитаних назвали сканування особи, сітківки ока, або відбитків пальців.

Як показали результати опитування, більшості користувачів не подобається вимога більшості систем авторизації використовувати паролі певної складності, а також необхідність періодично їх міняти.

Відмовитися від паролів згідно з опитуванням хотіли б 84% користувачів

52% респондентів відповіли, що вони використовують менше 10 паролів, і постійно чергують їх на різних сайтах, додатках і ОС.

Лише 22% користувачів стверджує, що завжди можуть згадати свої паролі. Ті, хто не можуть цього зробити, користуються скиданням пароля по посиланнях на сайтах (31%), або вдаються до рятувальної папірці, на якій пароль був заздалегідь записаний.

Що стосується двофакторної аутентифікації, то 53% не знає що це таке, 20% ніколи не використовували цей тип захисту, 16% застосовує лише на деяких сайтах, і лише 9% активує 2FA скрізь, де є така можливість.

Деякі прогнози щодо глобалізації передбачають, що незабаром дуже просто буде підтверджувати особу та аутентифікуватися за допомогою персональних чіпів. Забобонні люди не надто позитивно сприймають такі можливості, але видача чіпованих біопаспортів наближає нас до нової реальності.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх