Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Китайський смартфон "перегнав" конкурентів
  Головне зображення ілюстративне

  Життя

  8 причин чому посмішка повинна з’являтися на вашому обличчі

  Як приємно зустрічати усміхнених людей на своєму шляху! Так і хочеться посміхнутися їм у відповідь! Така невигадлива міміка обличчя, а також очей і губ є найпростішим, але дійсно чудовим виразом наших почуттів, а її вплив дійсно важко переоцінити.

  У вируючому вирі життя ми, на жаль, часто забуваємо про цю важливу засобі спілкування, але ж посмішка – це елементарний спосіб показати оточуючим, що все йде чудово і що ви просто раді зустрічі з ними. Усміхнені люди досить швидко викликають до себе розташування, більш успішно і в короткі терміни «розвіюють» можливу конфронтацію.

  8 причин чому посмішка повинна з'являтися на вашому обличчі

  Джерело: foka.com.ua

  Потрібно пам’ятати, що такими чарівними якостями володіє саме справжня, що виходить зсередини, посмішка – тільки справжня усмішка йде від самого серця. Така доброзичлива міміка є безсумнівним прикрасою будь-якої особи, а в основі її лежить позитивне ставлення до людей.

  Але емоції людини повинні бути адекватними ситуації, вони не повинні суперечити і повністю розходитися з його внутрішніми почуттями і відчуттями. У самій же усмішці знаходить пряме відображення фізіологічне і психологічний стан людини. Якщо йому добре і радісно, ​​то його посмішка широка і щира, а сам він як би висвітлюється зсередини світлом позитивних емоцій, а якщо ж йому погано, то його страждальницька посмішка виглядає натягнуто і неприродно.

  Чому потрібно частіше посміхатися?

  Ви сумніваєтеся в важливості, а найголовніше, потрібності простої людської посмішки і думаєте, що вашу і без того складну і насичене життя вона ніяк не урізноманітнює? ви помиляєтесь. Ось причини, за якими варто спробувати використовувати це емоційне «стратегічна зброя».

  1. Ви господар свого настрою, а посмішка здатна швидко його змінити в позитивне русло. Якщо всередині вас вирує гнів, ви розчаровані, засмучені, сердиті або просто знемагає від нудьги, виправити і змінити негативні емоції ви зможете за кілька секунд, при цьому потрібно всього лише посміхнутися.

  Позитивне стан окрилює людини і відкриває нові можливості, тому що він починає дивитися на світ зовсім по-іншому: чи не через сірі лінзи похмуро-пригнічених очок, а через великий об’єктив радості і щастя. А це повністю міняє все – від особистих відчуттів і власного настрою, до позитивних міжособистісних відносин з оточуючими протягом всього дня.

  2. Хочете відчути себе щасливою людиною? Посміхніться прямо зараз! вам складно це зробити – ви пригнічені і зовсім немає настрою? Примусьте себе посміхатися протягом хоча б тридцяти секунд! Незвичайне відчуття, за допомогою якого ви змусили себе змінити свій емоційний стан, відмінно діє і в зворотному напрямку.

  Забудьте на мить про свої проблеми і просто посміхайтеся, а ваш організм в цей час почне виробляти такі чудові хімічні речовини, які допоможуть вам відчути себе щасливими. Поставте експеримент над собою прямо зараз, в цю ж хвилину, і ви моментально відчуєте різницю.

  3. Ви можете змінювати не тільки свій настрій, а й емоційний настрій інших людей. Ви коли-небудь помічали, що якщо зайти в аудиторію, кабінет або в магазин з приємною посмішкою на обличчі, то світ навколо вас тут же змінюється?

  Люди тут же починають посміхатися вам у відповідь, вони щиро хочуть вам допомогти. Будь-яка незручність або соціальна напруженість миттєво випаровується. Ваше спілкування і взаємодія стає більш безпосереднім і відкритим, спокійним і стабільним, воно буквально пронизане новими позитивними можливостями.

  Порушення артикуляції у дитини чи дорослого. Що робити?

  4. Хочете зав’язати нове знайомство? вам допоможе в цьому звичайна скромнаяулибка. Адже саме вона робить людину дійсно красивим і реально привабливим. А усміхнені люди, крім цього, більш товариські і впевнені в собі. Вони немов магнітом притягують до себе оточуючих. Це ще одна вагома причина частіше посміхатися.

  5. Посмішка – диво-засіб від стресу. Вона легко допомагає позбутися втоми, перевантаженості і зношеності. Вона здатна значно зменшити відчуття тривоги. Коли ми посміхаємося, нехай навіть за допомогою певного вольового зусилля, які виділяються організмом «гормони щастя», здатні вплинути на зменшення серцевих скорочень і частоти дихання, тим самим домагаючись зниження рівня стресу.

  А це в свою чергу надає саме благотворний вплив на здоров’я в цілому: відбувається поліпшення травлення, зниження артеріального тиску і навіть нормалізується рівень цукру в крові.

  6. Посміхатися набагато легше з точки зору фізіології та набагато корисніше для здоров’я, ніж проявляти негативні емоції. Коли люди зляться, сердяться або супляться, то в цих процесах беруть участь понад сорок трьох лицьових м’язів.

  Для відтворення позитивних емоцій нашому особі доведеться задіяти всього лише близько сімнадцяти м’язів. Але посмішка зробить певні м’язи вашого обличчя набагато сильніше, тому його контур стане більш підтягнутим, а, отже, ви будете набагато молодше виглядати.

  7. Ваш успіх безпосередньо залежить від вашої посмішки, а все тому, що люди, які не соромляться проявляти свої позитивні емоції, виглядають більш впевненими. На будь-яку ділову зустріч або збори прийдіть зі своєю найкращою посмішкою, і ви тут же помітите, що ваші партнери реагують на вас зовсім по-іншому. Вважається, що усміхнені люди більш рішучі і порядні.

  8. Посміхайтеся частіше – це чудова звичка! Людина може сам визначити, який вираз його обличчя більш доречно в різних ситуаціях. Постарайтеся згадати, які відчуття у вас викликає добра відкрита посмішка?

  8 причин чому посмішка повинна з'являтися на вашому обличчі

  Джерело: noris-stom.ru

  Погодьтеся, вони набагато приємніше, ніж ті почуття, в які ви потрапляєте, коли такі похмурі, гнівайтесь, зліться або навіть ніяк не проявляє свої почуття. Вам не можуть не подобатися ті позитивні почуття, каталізатором яких є посмішка! Постарайтеся розвинути в собі звичку посміхатися і відчуття повного щастя вам забезпечено.

  Весела і привітна посмішка, а також життєрадісність і сміх підкорюють уми і серця людей, починаючи з далеких часів.

  Той, хто спокійно посміхаючись може протиставити себе будь-яких неприємностей, без сумніву вийде переможцем з будь-якої, навіть самої плачевною, ситуації. Адже вміння володіти своїми почуттями, збереження душевної рівноваги, позитивний настрій, чарівність і непохитна віра в себе – ось найважливіші життєві помічники будь-якої людини.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Вчора
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх