Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

5 причин не викидати чайні пакетики. У геніальність їх застосування складно повірити

Здоров'я

5 причин не викидати чайні пакетики. У геніальність їх застосування складно повірити

Після використання пакетики чаю всі звикли відправляти прямо у відро для сміття. Але це – незаслужено. Справа в тому, що навіть використані пакетики занадто гарні для того, щоб бути сміттям. Ці 5 геніальних ідей використання чайних пакетиків точно знадобляться вам в побуті.

1. Проблеми зі шкірою. Садна, синці, подряпини, дрібні почервоніння, запалення і укуси комах можна зробити менш помітними за допомогою чайного пакетика. Тобі досить просто потримати його під холодною водою і прикласти до  місця укусу  на 15 хвилин. Чай містить дубильні речовини, які знімуть запалення і подразнення, зменшать почервоніння і набряк.

5 причин не викидати чайні пакетики

фото: takprosto

Пігментні плями, герпес і темні кола під очима також прибираються за допомогою прохолодного компресу з чайного пакетика.

фото: takprosto

2. Дай чайним пакетиках добре просохнути.

фото: takprosto

Неприємний запах зникне з взуття, якщо ти помістиш всередину чайний пакетик. Він вбере в себе всю зайву вологу і затхлість.

фото: takprosto

3. Щоб відмити сильно забруднений посуд, не користуючись хімічним засобом і не витрачаючи час на відтирання засохлих шматків їжі. Замочіть на ніч посуд у раковині з водою, кинувши туди  чайний пакетик. Вранці вся грязь змиється без проблем!

фото: takprosto

4. Чайні пакетики не до вподоби дрібним гризунам, павукам і комахам. Запах чаю їх відлякує. Розстав пакетики в місцях, де були помічені шкідники, і вони там більше не з’являться!

фото: takprosto

5. Якщо ти помістиш використаний чайний пакетик в холодильник, там завжди буде приємно пахнути. Чайний пакетик вбере в себе зайві запахи продуктів і підтримає правильний баланс вологи в місці зберігання продуктів.

фото: intim-news

Чайні пакетики завжди є вдома або в офісі, це безкоштовний засіб від багатьох побутових неприємностей.

Читайте також: 10 причин включити лимон в свій раціон

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх