Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Ковток Японії: зібрав майже півсотні учасників (Фото)

Західна Україна

Ковток Японії: зібрав майже півсотні учасників (Фото)

11 лютого рівняни мали змогу поринути в атмосферу культури Сходу, відвідавши захід “Ковток Японії”. Захід проводився в галереї “Євро-Арт”, де гості могли не лише ознайомитись з цією країною, а й подивитись картини галереї.

На заході була присутня людина, яка не лише на здогадках чи по книгах знає цю країну, а на собі відчула атмосферу традицій і реальності відвідавши Японію. Під час заходу учасники отримували солодкі призи відгадуючи відповіді на запитання.

Завдяки рівненській суші-студії «Мастер-суші» гості мали змогу продегустувати страви японської кухні: роли і сюмай. Не обійшлося і без конкурсів: учасники складали хоку і змагались за найкращий косплей (костюм). Кожен мав змогу зайнятись трішки творчістю, оскільки проводились майстер-класи: по каліграфії, оригамі, а любителі подумати брали участь у настільній грі. На завершення вечора емоції закріпили переглядом аніме.[quote style=’1′ cite=”]Приємно, що любителей культури Японії в Рівному багато. На захід прийшли люди, яких цікавить ця країна. Я вирішила підтримати даний проект, так як люблю Японію і її культуру, навіть перебуваючи в Рівному, завжди можна створити затишний куточок цієї прекрасної країни, – говорить перекладач, викладач японської мови Анна Сущенко.[/quote]

Проект Ковток Японії зібрав майже півсотні учасників (Фото)

Керівник проекту Іванна, задоволенна активністю учасників та кількістю зацікавлених людей проектом “Ковток”.

[quote style=’1′ cite=”] – Я здивована кількістю учасників, які прийшли на захід. Дуже приємно, що рівняни цікавляться культурою інших країн. Це означає, що навіть у Рівному японська культура є актуальною, – ділиться враженнями голова РММГО ФРІ Пашинська Іванна.[/quote]Проект Ковток Японії зібрав майже півсотні учасників (Фото)

Креативним партнером проекту “Ковток японії” була кампанія “Янтарна долина“. За слованими представника кампанії, вони підтримали проект  через креативність ідеї.

[quote style=’1′ cite=”]Таких ініціатив дуже мало. Молоді потрібно розвиватися і корисно проводити час, цей проект це альтернатива алкоголю і курінню. Проект дає можливість, яку молодь може використати. Організатори надихають своєю активністю і креативов, – зазначив представник кампанії партнера.[/quote]

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх