Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  2,6 мільйона гривень коштує ремонт вулиць Луцька
  Головне зображення ілюстративне

  Гроші

  2,6 мільйона гривень коштує ремонт вулиць Луцька

  Міська рада міста Луцьк планує витратити 2,6 мільйона гривень на ремонт 6 вулиць міста. Ремонт усіх шести вулиць повинен бути закінчений до кінця липня 2018 року.

  Ремонтні роботи будуть проводитися трьома товариствами з обмеженою відповідальністю: «Луцькавтодор0сервіс» «Унідор Сервіс» та ДПМК міста Луцьк.

  Як повідомляють експерти, найдорожчим є ремонт вулиці Корольова, який обійдеться місту у 689,3 тисячі гривень. Наступною є вулиця Петра Маха, вартість ремонтних робіт на ній складає 482,6 тисяч гривень. Вулиці Волошина та Самчука коштують 459,6 тисяч гривень та 441 тисяча гривень відповідно. Вартість останніх двох вулиць складає не більше 300 тисяч гривень.

  Ремонтні роботи включатимуть будівництво ліній електропередач, трубопроводів, автомобільних та залізничних доріг, шосе та ліній трубопроводів. Також під час ремонту відбудеться вирівнюванням поверхонь автомобільної та пішохідної частини.

  За показаннями експертів, гарантійний термін збереження відремонтованих вулиць буде складати мінімум 3 роки, з моменту закінчення усіх ремонтних робіт.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх