Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненські активісти публічно збирають кошти на проект

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Рівненські активісти публічно збирають кошти на проект

Організатори Рівненської Школи журналістики “Молодь-ДІЄ” 6.0 оголосили про публічний спільнокошт, для реалізації проекту. Це вже стало традицією із третього проекту. Для реалізації потрібно 7 тисяч гривень.

Свідомі громадяни та соціально відповідальний бізнес можуть підтримати проект. Активісти в соціальних мережах розпочали кампанію по збору коштів, під назвою: “100 УКРАЇНЦІВ МОЖУТЬ ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ”. Ця назва говорить про те, що для успішної реалізації проекту потрібно як мінімум 100 людей які підтримають школу по 70 гривень.

Рівненські активісти публічно збирають кошти на проект

Для того щоб підтримати проект фінансово, потрібно перейти за посиланням: http://goo.gl/9b3fWY

Для Волинських, Тернопільських та Житомирських  мас-медіа відкрита пропозиція співпраці із Школою журналістики. Наші тренери в дводенний термін мотивують студентів до професії журналіста, а вже в редакціях вони зможуть проходити повноцінне стажування та по-сравжньому навчатись професії.

В останні вихідні травня у Рівному відбудеться вже 6-та Школа Журналістики. Ініціатором проекту виступає ГО “Молодь-ДІЄ”. За перші два тижні подано близько 50 заяв на участь від молодих і активних людей з чотирьох областей: Волинської, Рівненської, Житомирської та Тернопільської.

Нагадаємо, щоб зареєструватись на проект, потрібно лише заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться за посиланням – http://goo.gl/zTMFjz. Реєстрація на школу триває до 23:59 години 19-го травня 2016-го року. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі, а результати відбору учасників будуть оприлюднені 20-21 травня. Участь у школі безкоштовна, учасники покривають тільки доїзд до міста Рівного, де, власне, і відбуватимуться основні заходи школи.

Школа Журналістики – це можливість знайти новий талант та розввати його. Це можливість отримати корисну та цікаву інформацію від майстрів своєї справи – креативних, цілеспрямованих, наполегливих, відомих журналістів України.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх