Колона – Cайт громадської журналістики

На Тернопільщині шахраї збагатилися більше ніж на 30 тисяч

Шахраї продовжують користуватися довірливістю громадян, цього разу на Тернопільщині їм вдалося «заробити» тридцять дві тисячі гривень.

Однією з жертв стала пенсіонерка з Тернополя, переказавши шахраям дванадцять тисяч гривень. До жінки зателефонував псевдо-поліцейський та повідомив що її родичка скоїла скоїла ДТП та збила людину. Також, чоловік назвав умову  за яку родичка могла б уникнула кримінальної відповідальності  потрібно. Для цього жінці потрібно було сплатити 500 доларів. Пенсіонерка навіть не зателефонувала до когось з родичів, щоб перевірити чи інформація є недостовірною, відразу ж знайшла потрібну суму, після чого в одному з терміналів переказала кошти на рахунок яку вказали шахраї.

Приблизно в той самий час відбулася схоже афера у Заліщиках. Там мешканець районного центру перевів на рахунок шахраїв 20 тис. гривень. У цьому випадку пенсіонеру повідомили що смертельне ДТП уже скоїв його син. Для того щоб залагодити наслідки смертельної аварії чоловік зібрав всі свої заощадження та переказав їх на вказаний рахунок, скориставшись терміналом самообслуговування. Після чого пенсіонер зателефонував до свого сина, який запевнив, що з ним все добре, і сказав звернутися до правоохоронних органів

Exit mobile version