Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Поради

  Список країн, в яких краще не відпочивати

  Безсумнівно, світ має багато красивих місць, а в кожній країні є історичні та природні пам’ятки. Було б просто чудово, якби туристи могли їздити по всіх країнах і дивитися на пам’ятки, проте це не так. В деякі країни в’їзд закритий з тих чи інших причин, та й опинитися там ворогу не побажаєш. Ось список місць, в які на відпочинок їздити не варто.

  Найбільш логічно, не відпочивати в країнах, де ведуться бойові дії. А це:

  Афганістан. Так, війна вже закінчилася, але в силу канонів країни, що склалися, тут не будуть раді туристам з колишнього СРСР.

  Ефіопія. Невідомо. Припиняються чи тут коли-небудь перестрілки, голод, дизентерія і природні катаклізми. Чи не краще місце щоб відпочивати, незважаючи на багату історію країни.

  Бурунді. 50 років тому, але початку війни, в країні був добре розвинений туризм. Там вирощувалися багато сортів кави, була красива культура і багато пам’яток. Під час же війни, яка триває досі, всього цього не стало.

  Джерело: warsawwedding.pl Гаїті. Так само як і Бурунді, п’ятий десяток років веде війни, однак тут іноді бойові дії затихають. Звичайно, є шанс, що ви потрапите в мирне місце, але чи варто ризикувати?

  Конго. Гарне місце для ботаніків і зоологів. Країна багата флорою і фауною, однак вивчати їх під звуки розриваються гранат і автоматних черг не дуже-то безпечно.

  Центральноафриканська республіка. На даний момент йде громадянська війна, не думає закінчуватися.

  [infobox style=’regular’ static=’1′]Як заробити на відпочинок[/infobox]

  Ірак. Високий рівень злочинності, постійні бойові дії протягом багатьох років. Можливо, через кілька десятків років буде дуже багато екскурсій по музеях і пам’ятних місцях сьогоднішніх подій.

  Сирія. Тут вам не радий ніхто. Щохвилинні вибухи, смерті, затяжна війна – краще сюди не потикатися.

  На цьому закінчується список країн, куди не варто їхати через війну. Є багато місць, куди їхати можна і потрібно, але потрібно робити дуже обережно.

  Індія. Країна дуже красива і багата туристичними маршрутами, але за межами туристичних зон вас чекають дизентерія, бідність, сморід і мародерство.

  Колумбія. У Колумбії можна добре відпочивати тільки уважно слухаючи розпорядження гіда. В іншому випадку ви попадете в руки місцевої мафії і наркобаронів. На поліцію розраховувати не доводиться, вона повністю підкуплена.

  Таїланд. Гарне місце для відпочинку, але влітку висока ймовірність природних катаклізмів.
  Центральна Африка. У Центральній Африки можна запросто підчепити Ебола. Єдине місце, де вона не лютує – Кейптаун в ЮАРе.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   29.03.2022
   08.03.2022
   21.09.2021
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   29.03.2021
   14.02.2021
   Вверх