Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Перевертня в погонах судитимуть в Івано-Франківську

В Івано-Франківську судитимуть перевертня в погонах
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

Перевертня в погонах судитимуть в Івано-Франківську

В Івано-Франківську за поданням прокуратури судитимуть перевертня в погонах. 33-річний чоловік вдавав із себе правоохоронця та грабував людей.

В Івано-Франківську під суд віддадуть перевертня в погонах, який, представляючись міліціонером, відібрав у вимушеного переселенця планшет. Обвинувачення чоловіку пред’явила Долинська прокуратура міста Калуш.

Постраждалий переселенець, що прибув із Криму, став жертвою зловмисника на залізничній станції міста Долина, що неподалік Калуша. Він звернувся до органів правоохорони із заявою, що невідома особа у формі, що видала себе за співробітника міліції, під приводом нібито простої перевірки документів на планшет вимагала у своєї жертви дорогий ґаджет, аби відправити його на експертизу. Внаслідок надмірної необачності та довірливості власник планшета залишився ні з чим.

Як з’ясували співробітники прокуратури, чоловіка, що незаконно привласнив чужий планшет, кілька років тому уже судили. Але у 2014 році його звільнили умовно-достроково. Статті 190 та 353 КПК України, за якими судитимуть злочинця, передбачають до трьох років позбавлення волі кожна. З урахуванням порушення умов дострокового звільнення, перевертня в погонах можуть відправити за ґрати на більш ніж 5 років.Коментарі
Вверх