Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Спорт – це корисно та сексуально

Поради

Спорт – це корисно та сексуально

У числі критеріїв, за якими чоловіків оцінює свою успішність, не останнє місце займає фізична форма. Психологами відмічено, що погладшав представники сильної статі важче переживають кризу середнього віку. Але що користі від таких хвилювань, якщо можна самому змінити ситуацію. (Було б бажання!)

Підберіть симпатичну спортивну форму. Це перший крок до того, щоб прищепити чоловікові думку про необхідність додати в своє життя фітнес. Не прийнято прямо говорити людині, що йому пора потурбуватися своєю фігурою. Щоб не зачепити почуттів коханого, можна запропонувати спільне спортивне проведення часу. Не дивно обзавестися черевцем, просиджуючи в офісі по вісім годин  поспіль. Але варто додати в розпорядок дня ранкові пробіжки – і вже через два місяці відображення в дзеркалі стане набагато привабливішим.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Основа успішної кар’єри – гарна освіта[/infobox]

Більш швидкого результату можна домогтися, підключивши до бігу інші види фізичної активності – плавання або популярні зараз аеробні навантаження. Послуги сучасних фітнес-центрів охоплюють масу напрямків, з яких кожен може вибрати те, що йому до душі і за здібностями. Приміром, спінінг – імітацію групової шосейної гонки. Середня інтенсивність тренувань підійде тим, хто давно не займався спортом.

Якщо чоловік захоче самостійно «рвати залізо», важливо простежити, щоб він не перестарався, викладаючись до знемоги в перші ж дні. Інакше замість зміцнілих біцепсів ризикує отримати, в кращому випадку, розтягнення зв’язок. Починати варто з прийнятного ваги, який поступово можна збільшувати через кожні два тижні.

І компліменти! Обов’язково компліменти! Інакше, як укоренити в ньому віру у власній неперевершеності.

І говорите слова захвату своєму чоловікові про його досягнення в спорті.

Джерело: webblaknot.com

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top