Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Освіта

  Основа успішної кар’єри – гарна освіта

  У всі часи вища освіта Великобританії вважалася якісною, а випускники цінувалися, як кращі фахівці в усьому світі. Сьогодні, як і кілька століть тому освіта, отримана в Британії – це відмінне поєднання висококваліфікованих викладачів, впровадження все нових освітніх методик, добре оснащені комп’ютерними та інтернет-технологіями навчальні аудиторії. Високі стандарти вищої освіти зробили Британію лідером підготовки кращих фахівців.

  Британія випускає кращих фахівців

  Для того, щоб стати студентом британського вузу, знань, набутих в рамках шкільної програми, недостатньо. Для вступу необхідно пройти одну з двох програм: Foundation або A-Level.

  Просто так, звичайно, не вступиш. Необхідна підготовка!

  Втратив роботу? Це відмінно!

  Так, наприклад, програма A-Level триває два роки і розрахована зазвичай на учнів, які закінчили середні школи в Англії. Предмети вибираються майбутніми студентами самостійно, все залежить від того, яку спеціалізацію вони в підсумку виберуть.Зазвичай число обраних предметів не перевищує чотири. Після закінчення даної програми здаються іспити, результати яких і зараховують, як вступні іспити. Для проходження даної програми нашим студентам потрібно виписка з оцінками, отриманими в рамках шкільної програми, і результат тесту IELTS, який повинен бути не нижче 5,5.

  Різні програми навчання, різної складності пропонує Великобританія

  Програма «Foundation» передбачає навчання іноземних учнів, які раніше не навчалися в англійських школах. Термін навчання – 1 рік, проте навчальний процес відрізняється особливою інтенсивністю. Крім 4-х обраних для подальшого вивчення предметів, абітурієнт активно вивчає англійську. Така програма є практично при кожному коледжі. Для її проходження нашим студентам потрібно надати атестат про закінчення середньої освіти з гарними оцінками і результат тесту IELTS (не нижче 4,5).

  Три роки в цих стінах і ти бакалавр

  Слід пам’ятати, що програма бакалаврату в британських вузах за термінами становить три роки, а магістратура – один. За безліч років практичної діяльності у ВНЗ Великої Британії створено велику кількість методик і різних систем навчання, які допомагають студентам набагато швидше засвоїти навчальний матеріал.

  Кращі методики освіти розроблені у Великобританії

  Джерело: webblaknot.com

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх