Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненська ОДА витрачає кошти на друк “непотрібних” книг

Реклама

Західна Україна

Рівненська ОДА витрачає кошти на друк “непотрібних” книг

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації витратить 13 тисяч гривень на друк книги, яка має назву  “Довкілля Рівненщини за 2015 рік”. Цікаво те, що очікувана вартість друку цієї книги департаментом складала – 40 000 гривень.

За тендерною документацією, книгу “Довкілля Рівненщини за 2015 рік” буде надруковано у кількості 300 екземплярів. Переможець цього тендеру зробить це за 13 тисяч гривень.

Важко зрозуміти потребу у друку цього видання, адже таку літературу можна оприлюднювати в електронному форматі на сайті ОДА та сайтах бібліотек.

Рівненська ОДА витрачає кошти на друк "непотрібних" книг anonsik2

Ціна знизилась з 40 тисяч  так кардинально, після проведення аукціону. За яким можна було слідкувати на спеціальному сайті. Переможцем тендерного аукціону стала комунальне підприємство “ЖККГВ “Полісся” ЖОР”. Саме воно надрукує 300 екземплярів книги про рівненську екологію у 2015 році. Вартість однієї книги становить – 43 гривні 33 копійки.
anonsik3

Ми зателефонували відповідальній за проведення цього тендеру особі, і поцікавилися для кого друкується ця книга. Нам повідомили, що книга буде розіслана на всі бібліотеки в Рівненській області.

Також, щоб оцінити потребу витрачати такі кошти, Ми поспілкувались із працівники місцевих бібліотек, запитавши їх чи часто користуються такою літературою у Рівному. Відповідь була очевидною і натякала, на те що кошти на це витрачати недоцільно. Ми живемо у часи нових технологій, завдяки яким можна економити кошти платників податків.

Від автора:

Хтось скаже що це мізерна сума, і не варто шуміти про суми із трьома нуликами?! У відповідь  скажу, що на 13 тисяч гривень можна  купити дуже якісний бронежилет, як мінімум для одного бійця на сході.

На сайті Колона, розпочинаємо цим матеріалом слідкувати та інформувати про тендери на яких витрачаються кошти платників податків.

Автор: Віталій Примак

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top