Ноттінгем продовжує утримувати лідерство в Чемпіоншипа, хоча при цьому за ним суперники влаштували справжню погоню.

Матч туру. Норвіч феєрить у другому таймі в Кардіффі

Ще в минулому сезоні Кардіфф і Норвіч грали в Прем’єр-лізі. Під час літньої паузи склади команд злегка змінилися, але не так разюче, щоб разом з Фулхемом поки не думати про повернення у вищий дивізіон. Кардіфф і Норвіч після перших турів потрапили в число ймовірних претендентів. А Канарки і зовсім після чергового успіху розмістилися в зоні прямого промоушин.

Втім, після першої чверті матчу ніхто б не міг подумати про успіх Норвіча. Традиційно для себе команда Оле-Гуннара Солскьяера потужно розпочала поєдинок і швидко забезпечила собі перевагу після точних ударів Роллса і Гуннарссона. Господарі взагалі до кінця тайму спокійно тримали гру під своїм контролем, не даючи шансів противнику.

Все змінив перерву і активний виступ під час нього наставника Канарок Нілу Адамса. Він не просто достукався до своїх підопічних вираженням явного невдоволення, але і після перерви гості повністю змінив хід зустрічі. Вже протягом перших 15 хвилин Норвіч провів кілька небезпечних атак, завершивши дві з них точним ударами. Хулахан, Граббан і компанія стали абсолютно легко справлятися з лінією оборони противника, забивши до кінця матчу чотири м’ячі. Варто відзначити, що перший м’яч у футболці Норвіча у ворота своєї колишньої команди замінив Камерон Джером.

Кардіфф – Норвіч 2: 4
Голи: Роллс, 4, Гуннарссон, 22 – Ольссон, 54, Хулахан, 58, Тернер, 71, Джером, 87

Кардіфф: Маршалл, Брайфорд, Конноллі, Моррісон, Фабіо (Джон, 46), Пилкингтон (Адейемі, 69), Гуннарссон, Уіттінгем, Роллс, Македа, Джонс (Майнард, 69)

Норвіч: Радді, Мартін, Хоойвельд, Тернер, Ольссон, Джонсон, Тетта, Граббан, Хулахан (О’Ніл, 83), Редмонд (Гаррідо, 88), Лафферті (Джером, 46)

Чарльтон йде без поразок

Поряд з лідером сезону Ноттінгемом Чарльтон залишається другою командою, яка не програвала в цьому сезоні. Але якщо від Лісників чогось подібного деякі чекали, то команда Боба Пеетерс входить в список сенсацій початку турніру.

Втім, у поєдинку проти Уотфорда Аддікс сильно пощастило перемогти. Уже на третій хвилині арбітр наважився поставити пенальті за фол Гомеса на швидкому Ветокеле, хоча в Уотфорді були, м’яко кажучи, незадоволені таким рішенням. Надалі команда Оскара Гарсії показувала набагато якісніший футбол і створила вже точно більше моментів для взяття воріт. Дивним чином Чарльтонму вдалося не пропустити після ударів Діні, Тожера, Дайера та інших гравців Шершнів. “В будь-якій іншій день ми б спокійно перемогли”, – тільки й сказав після матчу Гарсія.

З іншого боку це не заважає хвалити Чарльтон за його вдалий старт, враховуючи, що перед стартом сезону команду Пеетерс називали серед головних фаворитів на виліт.

Брентфорд не відстає від лідерів

Для такого довгого і виснажливого турніру шість турів не можуть бути показовими, але все одно новачків ліги Брентфорд і Вулвз слід відзначати за їхні успіхи. Часом у відношенні дивізіонів на подобу Чемпіоншипа, де є що вилетіли і вийшли новачки, висновки роблять не зовсім правильні. Зрештою, нехай і з більш високого дивізіону, але все ж вилітають слабкі команди, які провели поганий сезон, тоді як піднімаються успішні. І якщо від Вулвз чекали успіхів, враховуючи недавній статус команди Прем’єр-ліги, то Брентфорд мало хто бачив серед лідерів навіть на короткій дистанції. А дарма. Команда адже йшла до успіху довгий час і будувалася на роки вперед.

Марк Уорбертон вдало замінив збіглого по ходу минулого сезону Уве Реслера, привніс у гру своєї команди кілька нових ідей і підсилив склад непоганими виконавцями під час міжсезоння. Відмінність від інших несподівано опинилися нагорі таблиці у Бджіл у тому, що вони не провели жодного невдалого поєдинку. Навіть в тих матчах, коли Брентфорд втрачав очки, йому вдавалося показувати хорошу гру (і вдома проти Чарльтона, і в гостях з Борнмуті і в матчі проти Бірмінгема після видалення і пенальті на 15-й хвилині).

У Брайтона Самі Хююпя Брентфорд також виграв абсолютно по справі, хоча обидві команди показали яскравий барвистий футбол. Традиційно здорово зіграв лівий бек Бідвелл (дві гольові передачі), а також проявили себе літні новачки Одубайо і Грей. Брентфорд знову показав себе командою, яка здатна будь-якому супротивникові нав’язати свій футбол.

Всі результати туру

Бірмінгем – Лідс 1: 1
Голи: Томас, 37 – Моуатт, 76

Лідс після швидкого звільнення Дейва Хокадея раніше залишається без тренера, адже Массімо Челліно перебирає найрізноманітніші варіанти. Перемогти на поле Бірмінгема в таких умовах було вкрай непросто, та й в Лідсі можуть бути задоволені врятованої нічиєю.

Блекберн – Віган 3: 1
Голи: Маршалл, 53, 82, Роудс, 56 – Перч, 51

Блекберн завдав чергової поразки улюбленцю букмекерів Уїгану. Особливо геройствувати Бен Маршалл, на рахунку якого два класних м’яча дальніми ударами.

Блекпул – Вулвз 0: 0

Блекпул здобув перше очко в сезоні, відстоявши нульову нічию в домашньому матчі проти Вулвз. Взагалі-то забивати могли обидві команди, але шансів у гостей було набагато більше, та й гру вони тримали під контролем.

Болтон – Шеффілд У 0: 0

Болтон продовжує перебувати в зоні вильоту, але в грі проти Шеффілд Уенсдей може бути вкрай задоволений нульовою нічиєю. Сови неймовірним чином жодного разу не змогли пробити голкіпера противника Лонергана, та ще йому в допомогу двічі приходили партнери, вибиваючи м’яч з лінії порожніх воріт.

Борнмут – Ротерхем 1: 1
Голи: Кук, 60 – Боуера, 90 + 3

Минуло всього кілька турів, а Ротерхем вже встиг зіпсувати настрій багатьом суперникам. Борнмут дивним чином втратив перемогу в кінці фактично виграного поєдинку поле точного удару Боуера.

Брентфорд – Брайтон 3: 2
Голи: Одубайо, 18, Грей, 32, Даглас, 55 – Грір, 39, Холла, 61

Чарльтон – Уотфорд 1: 0
Гол: Бюйенс, 3 (​​пен)

Хаддерсфилд – Міддлсбро 1: 2
Голи: Стед, 86 – Ледбіттер, 36, 90 + 2 (пен)

Хаддерсфилд проводив перший матч під керівництвом нового тренера Кріса Пауелла, і в драматичній кінцівці залишився без очок. Спочатку Стед зрівняв рахунок фірмовим ударом головою, але вже в компенсований час Ледбіттер своїм четвертим пенальті у сезоні приніс перемогу річковиків.

Іпсвіч – Міллуолл 2: 0
Голи: Макголдрік, 45 + 2, Мерфі, 63

У грі Іпсвіча особливу важливість має зв’язка Макголдрік – Мерфі. Вони знову забили по м’ячу, а команда вперше з першого туру перемогли. Тоді також було 2: 0 після точних ударів пари нападників Тракорістов.

Редінг – Фулхем 3: 0
Голи: Мюррей, 15, 54, Блекман, 85
Вилучення: Сміт, 18 (Ф)

Фулхем знову вирушив на дно таблиці після поразки від Редінга. Тепер Фелікс Магат може хоч виправдатися раннім видаленням Сміта. Але з іншого боку Роялісти вже вели до того часу в рахунку і показали свій рівень. Дубль у Редінга на рахунку новачка команди Гленна Мюррея, який перебрався в кінці літа з Крістал Пелас.

Ноттінгем – Дербі 1: 1
Голи: Ассомбалонга, 72 – Бест, 80
Вилучення: Бакстон, 87 (Д)

Вестмідлендское дербі не розчарувало в плані напруги і рівня боротьби, але якісної гри було не так багато. Ближче до кінця матчу команди двох колишніх наставників збірної Англії Стюарта Пірса і Стіва Маккларена обмінялися забитими м’ячами, завершивши матч цілком логічною нічиєю. До слова, за Лісників знову отлічіля Брітт Ассомбалонга. Вп’яте в сезоні.

Бомбардири: Ассомбалонга (Ноттінгем), Граббан (Норвіч), Ледбіттер (Міддлсбро), Ветокеле (Чарльтон) – 5.