Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Звільнення секретаря Рівнеради: Залишаюсь депутатом – Муляренко (оновлено)

Західна Україна

Звільнення секретаря Рівнеради: Залишаюсь депутатом – Муляренко (оновлено)

Секретаря Рівнеради Олексія Муляренка формально звільнили з посади рішенням міськради. Всупереч закону він наразі поєднуватиме чиновницьку посаду з депутатством.

Секретаря Рівнеради, який (є) був представником БПП, нещодавно наказом Президента призначили на посаду голови Рівненської облдержадміністрації, про що вже писав ряд видань. На цьому посту він замінив свого колегу та давнього партійного керівника (УДАР та БПП) Віталія Чугуннікова.

Як відомо, Чугунніков пішов з посади нібито через закон “Про державну службу”, хоча його звільнення пов’язують з наближенням до прохідного місця у Парламенті в списках партії президента.

Секретаря Рівнеради Олексія Муляренка звільнили

Олексій Муляренко не поспішає покидати (партію та) Рівнераду. Згідно із тим же законом “Про державну службу”, посада голови ОДА має категорію “А”. Це означає, що поєднання даної посади з депутатством у місцевих радах та партійною приналежністю – заборонено. Проте, як часто буває з українським законодавством, відповідальності за це непередбачено.

[infobox style=’regular’ static=’1′]Читайте також: Новий губернатор Рівненщини показав “чесну” декларацію про доходи (Інфографіка)[/infobox]

На вчорашньому засіданні міськради, де розглядали питання щодо звільнення секретаря, Муляренко після таємного голосування був звільнений з посади, а під час “прощальної” промови заявив, що залишається депутатом. Чи надовго – питання відкрите.

Ймовірно, затягування процесу із відмовою Муляренка від депутатського мандата пов’язано із переговорами та торгами за крісло секретаря. Цю посаду пророкують кільком кандидатам, серед яких є депутати від Батьківщини, Свободи та БПП. Зокрема, місцеві журналісти беруть до уваги можливість призначення на посаду наступного в списку БПП до міськради Василя Харковця, багаторічного “сумісника” депутатського та чиновницького крісла, який поки що знаходиться в стані очікування на прохід в Рівнераду.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top