Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Здорове волосся: що потрібно знати при фарбуванні

Головне зображення ілюстративне

Здоров'я

Здорове волосся: що потрібно знати при фарбуванні

Величезна кількість жінок фарбують волосся. Одних не влаштовує свій натуральний колір, інші бажають змінити свій імідж. Так чи інакше, приводів для фарбування можна знайти багато, але в кожному разі він супроводжується бажанням виглядати краще.

Фарбування волосся

Джерело: xvatit.com

Дам, які ніколи не фарбувалися – одиниці. Статистика показує, що 75% жінок вдаються до послуг стилістів і перукарів. Навіть якщо раніше не виникало бажання змінитися за допомогою нового відтінку, то при появі перших сивих волосин, жінка про це замислюється.
Перш ніж пофарбувати волосся, все-таки потрібно прислухатися до порад професіоналів. Перманентне забарвлення здатне завдати серйозної шкоди здоров’ю волосся, в той час як від тонуючого шампуню не постраждає жодне пасмо. Тому, якщо ви до цього ніколи не міняли колір волосся, для початку поекспериментуйте з відтіночними шампунями – їх дія носить тимчасовий характер і вони непогано змиваються.
Важливо розуміти, що, перш ніж купити фарбу, потрібно продумати, який колір буде найбільш підходящим саме для вашої початкової природної зовнішності, вибирайте той, що приховає недоліки, підкреслить достоїнства особи і буде омолоджувати. Можна подумки уявити себе з новим кольором волосся, а можна використовувати спеціальну програму (благо в сучасному світі її можна без зусиль знайти в інтернеті).

Увага! Фарбу необхідно використовувати таку, котра не більше ніж на два тони відрізняється від натурального відтінку. Тільки в цьому випадку відтінок буде виглядати природно. Після того, як жінка вибрала оптимально відповідний їй відтінок, залишається купити фарбу. До її вибору необхідно ставитися з особливою обережністю. Не можна не помітити, що від частого фарбування волосся псується: стає ламким, сухим, тьмяним, погано росте і випадаює. Так що необхідно використовувати спеціальні засоби наприклад, регулярні інтенсивні відновлюють маски. А так само для підтримки кольору найкраще користуватися шампунями для фарбованого волосся.
Краще використовувати безаміачну фарбу, вона шкодить найменше. У набір з популярною фарбою без аміаку входить бальзам, що має багато поживних добавок.
Не здійснюйте кардинальних змін, частіше – вони невдалі.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх