Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  батьки довели школяра до самогубства
  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  До Закарпатських школярів по-дорослому навідалася поліція

  Напередодні обласного конкурсу юних інспекторів руху команда ЮІР Великолазівської школи (Ужгородський район) мала змогу повторити Правила дорожнього руху. Для цього до них навідалася поліція.

  Представники регіонального сервісного центру МВС разом із відділом безпеки дорожнього руху ГУНП в Закарпатській області організували заняття з вивчення Правил дорожнього руху для команди юних інспекторів руху Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району. Навчання відбулося на базі територіального сервісного центру, який знаходиться в м. Ужгороді, куди навідалася поліція.

  Команда ЮІР цієї школи у 2015 році виборола третє місце на обласному етапі конкурсу. Тож діти з великим задоволенням взяли участь у занятті з метою вдосконалення своїх знань. Адже 14 травня вони братимуть участь в обласному конкурсі юних інспекторів руху.

  Діти мали змогу по-дорослому перевірити свої знання, адже займалися вони в класі, де здають іспити майбутні водії. Всі незрозумілі питання професійно коментував представник територіального сервісного центру. Він також дав змогу кожному школяру по декілька разів пройти тести, аби краще запам’ятався пройдений матеріал.

  Сподіваємось, що сьогоднішнє заняття допоможе дітям здобути хороше місце на обласному конкурсі ЮІР.

  Про це Сайту громадської журналістики повідомив Відділ безпеки дорожнього руху УПД  ГУНП в Закарпатській області

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх