Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Який дохід у 2017 році отримав Андрій Садовий?

Мер Львова Андрій Садовий
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Який дохід у 2017 році отримав Андрій Садовий?

Мер Львова Андрій Садовий має лише один вид доходу – це його заробітна плата, основний дохід у сім’ю приносить його дружина.

Мер Львова Андрій Садовий у минулому році отримав 491 780 гривень доходу у вигляді заробітної плати, будь яких інших доходів у своїй декларації він не вказав.

Дружина львівського мера Катерина Кіт-Садова за минулий рік заробила значно більше. Основна сума доходу Катирини Кіт-Садової становила зарплата за основним місцем роботи 2 мільйони 310 тисяч 324 гривні у приватному акціонерному товаристві “Телерадіокомпанія Люкс”. Катерина Кіт-Садова також отримувала зарплату на роботі за сумісництвом  у приватному акціонерному товаристві “Радіокомпанія Люкс” – 60 582 гривні. Інші доходи дружини мера Львова склали щомісячна одноразова допомога при народженні дитини – 15 950, отримний кредит – 678 090,  приз – 750, проценти 401.

Також у своїй електронній декларації за 2017 рік Андрій Садовий вказав дохід тещі, яка отримувала лише пенсію у розмірі 16 813 гривень.

Так мер Львова Андрій Садовий у минулому році отримував дохід лише у вигляді зарплати. Щодо доходів, які вказані в декларації Садового, які включають його зарплату, дохід дружини Катерини та тещі мера, то їх загальна сума складає 3 мільйони 574 тисяч 690 гривень.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх