Колона – Cайт громадської журналістики

Які ціни очікують українців на літній відпочинок 2017

Лише декілька тижнів залишилося до старту літнього відпускного сезону! І доки українці лише планують майбутні подорожі, головні курорти вже готуються прийняти тисячі туристів по всій країні. Скільки ж коштуватиме відпочинок в Україні та поза її межами цього року?

Найдорожче обійдеться відпустка в Одесі, відмічають експерти. Готелі тут мають порівняно високий рівень сервісу, а саме місто – розвинену інфраструктуру, тому ціни найвищі на українському березі Чорного моря і старують від 500 грн на двох за 1 добу, однак переважна більшість цін знаходиться в межах 600-800 грн за добу. Дешево відпочити в Одесі можна лише в приватному секторі чи в хостелі від 75 грн на одного.

Більш низькі ціни на розміщення пропонують готелі та бази відпочинку під Одесою. До прикладу, недорогі готелі в Затоці, Кароліно-Бугаз й Чорноморську зараз можна забронювати номер з мінімальними зручностями на двох від 250 грн.

Найдешевшим варіантом морського відпочинку в Україні залишаються курорти на Азовському морі. На Арбатській стрілці, в Кирилівці та Бердянську можна знайти економ-номер на двох від 180 грн. Більш комфортні номери в готелях тут здаються від 400 грн за добу.

Окрім південних напрямків, популярністю в українців користується відпочинок в Карпатах, стверджує популярний ресурс акцій і розпродажів країни Скидочник. Влітку в горах панує низький туристичний сезон, а тому навіть ціни в Буковелі  на -50% нижчі, ніж в пікову зиму. Так, сьогодні в Славському доступні до бронювання номери від 250 грн на двох, з можливістю безкоштовного користування зоною барбекю, відвідування басейнів і одноразовим харчуванням.

Щодо закордонного відпочинку, то попит на гарячі тури в Туреччину та Єгипет в 2017 році значно виріс. Ціни стали більш-менш доступними для українців, особливо з врахуванням знижок на раннє бронювання та гарячий від’їзд. Так, недорога путівка в Єгипет коштує від 500$ на двох, в Туреччину – 500$.

Загалом, головні експерти ринку відмічають загальне збільшення цін на 10-15% по всім туристичним напрямкам, порівняно з попереднім роком. Найдешевшим місяцем для відпочинку стане червень, однак вигідні номери вже бронюють на липень та серпень.

Exit mobile version