Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Яке місто варто відвідати перед виїздом із України? – Частина 1

Новини Рівного

Новини

Яке місто варто відвідати перед виїздом із України? – Частина 1

Кожне місто України має свою історію та визначні мсця, які завжди осоціюються із містом. Kolona.net  для читачів підготувало підбірку цікавих місць у містах Західної України які варто запам’ятати та відвідати. Першим , на вибір редакції, містом яке спонукатиме Вас залишити в Україні – це Рівне. Отже, місто яке варто відвідати!

Рівне це Чарівне місто Західної України, яке має  статус обласного центру Рівненської області.

Обличчям міста Рівного є центральна площа, яка носить назву майдан Незалежності. В центрі майдану, височить монумент великому Українському Кобзарю. В часи СРСР на цьомуж місці стояв пам’ятник  вождя комуністичного режиму Володимиру Леніну.

Минув час, і Україна стала Незалежною 24 серпня 1991 року. Час прийшов і у Рівному на майдані поставили монумент Українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, який і до тепер зустрічає гостей Рівного.

 Зноковою місцем Рівного є Театральна площа. Названа так, через розміщення на ній найбільшого театру міста.

Жителі Рівного говорять, що цю пам’ятку архітектури мало не втратили рівняни під час будівництва великого підземного переходу під театральною площою. Зі слів очивидців на стінах театру навіть бачили тріщини.

Архітектурною знахідкою Чарівного міста є органий та камерний зал Рівненської обласної філармонії, яка була заснована у 1939 році.

місто яке варто відвідати

Київ занували три брати Кий, Щек, Хорив та іх сесра Либідь. У Рівного теж є свій засновник міста, це Марія Несвітська (Рівненська).  Вона ізз 1479 року оволоділа Рівним, прийнявши титул Рівненської. ЧаРівне місто дісталося у спадок княгині Марії після смерті її чоловіка.

У центрі Рівного є монумент Марії Несвітській,  його встановили 2006 році на вулиці Соборна.

В місті яке На театральній площі Рівного розташований  монумент  українському письменнику та публіцисту Уласу Самчуку. 

Молодь яка приїздить до Рівного полюбляє парк “Лебединка”. У парку є озеро із лебедями, та багато інши місць для відпочинку.

місто яке варто відвідати

Варто лише згадати про арку для закоханих біля цього озера. Пари які одружуються, залишають на арці замкнуті замки. Це символізує вічне кохання.

місто яке варто відвідати

Це ще не всі місця, які  варто відвідати будучи у Рівному. Редакція  сподівається  на зворотній з’язок із рівнянами які підкажуть де і що є ще цікавого у Рівному.

Надіємось, що наша вибіка красивих місць у містах Західної України мотивує українців залишитись на батьківщині та тільки її покращувати.

ЧИТАКЙТЕ ТАКОЖ:
Про шоу Супермодель по – українські
Про найкрасивіших дівчат від Google
Про кількість проведених тендерів в Рівненській області
Про проблеми під час ЗНО

 

Колона – сайт громадської журналістики дякує вам за довіру!

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top